Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti sógornőtök is elviselhete...

A ti sógornőtök is elviselhetetlen?

Figyelt kérdés
Soha nem bántottam, úgyhogy egyáltalán nem értem miért szemétkedik állandóan velem. Beszólogat és direkt mindenbe megpróbál nekem keresztbe tenni. Legutoljára avval verte ki nálam a biztosítékot, hogy párom születésnapjára összeállított egy videót, amiben egyetlen kép se volt rólam, de persze az ex barátnőkről volt bőven. Persze össze-vissza hebegett habogott hogy ő nem talált rólunk képet.... Nagyon vissza kellett magam fognom, páromra való tekintettel, hogy ne küldjem el a p.cs@ba. Ti ilyen hülye nőszeméllyel mit csinálnátok? 28/N
2017. okt. 11. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem szerencsére tündéri sógornőm van, de mi meg sajnos keveset találkozunk (külföld)


Próbáltál már leülni vele, hogy elmondja, igazából mi baja? Vagy akár hárman, a pároddal együtt?

A párod szüleivel milyen a viszonyod?

2017. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Párom szülei nagyon szeretnek, velük nincsen semmi baj. Párom azt mondja, hogy a nővére idióta, nem kell vele foglalkozni. Megkérdeztem tőle, hogy fordított helyzetbe neki ez hogyan esett volna, egyetértett velem, hogy ez a videós sztory neki is nagyon rosszul esett volna. Én nem tudom eldönteni, hogy ez a nő simán csak ostoba, vagy féltékeny, vagy még gonosz is.
2017. okt. 11. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod szerint idióta ,biztos igaza van ő jobban ismeri . Te tartsd magad többre nála!
2017. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az.

Nagyképű felfuvalkodott.

Több pénzük van ,az igaz.

Ezt nem győzi az orrunk alá dörgölni.

Az ő gyerekei mindig jobbak,szebbek,okosabbak.

2017. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a meglátásom,ezta ógornősdit nem kell túltolni,ha szerencséd van,hát örülj,ha nem,lépj túl rajta.

Végülis miért kellene jóban lenne valakivel csak azért,mert a férje öccse épp vele fekszik egy ágyba?

Szerencsére nálunk a gyerekek miatt sem kell jópofiznunk,mert más korosztály,enyém hamarosan ballag, övéi ovisok.

2017. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!