Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon csalódott vagyok! Hogy...

Nagyon csalódott vagyok! Hogy reagáljak egy ilyen gerinctelen hátbaszúrásra? 18/L

Figyelt kérdés

Sok emberrel jóban vagyok, de igaz barátom talán csak egy van. Folyamatosan csalódnom kell az emberekben. A történet a következő:

2014 őszén megismerkedtem 1 sráccal, 5 évvel idősebb volt nálam. Tiltottak tőle a szüleim, mert be kell vallani tényleg nem hozzámvaló volt, hisz én akkor 9.es voltam, és ő meg évfolyamtarsam volt. Közel másfél évig szórakozott velem szó szerint mintha a játékbabája lettem volna(nagy hlye voltam tudom) Na a srác végzett tavaly szakmán és visszajött a suliba érettségizni. Úgy vagyok vele, nem vagyok vele rosszban de olyan jóba se azóta van egy másfél éves kapcsolatom, nagyon szeretjük egymást.

1 hónapja lehetett minden. A legjobb barátnőmmel(osztálytárs) elmentünk meginni 1 somersbyt. Úgy volt, hogy ketten megyünk de hozzánk csapodott egy másik osztálytársam(jóba volt velünk, sőt a barátommal is) na nem volt nála pénz, vizettem a somersby-jét. Aztán leültünk, minden hlyeségről beszélgettünk. A legjobb barátnőm szóba hozta az exét, mert hogy ő is visszajött a suliba, aztán gondoltam mért ne megkérdeztem, hogy szerintetek az én exem miattam jött vissza?( na ez nagy hiba volt) Ugyanis tegnap odajött hozzám az exem full lenézően, hogy beszélgessünk és, hogy én tényleg azt hiszem, hogy miattam jött vissza? Tudjátok milyen kínos volt... majd kibökte, hogy a csaj ezt így szépen vissza modta. Egy jelentéktelen kérdés miatt jól megalázott, de eleve nem érdekel felőlem azt mond neki amit akar hidegen hagy de, hogy lehet valaki ennyire szemét? Ma egyáltalán nem szóltam hozzá. Barátomnak is elmeséltem, mert nincsenek nálunk titkok, mondta, hogy figyel rá de azért reggel meglátta a barátomat a buszon pofa nélkül leült mellé. A háta mögött meg összeboronál az exemmel előttem meg jó pofizik.. ma nem szóltam hozzá, én nagyon nem szeretem az ilyeneket. Ti szólnátok a helyembe neki vagy apránként adjam vissza?


2017. okt. 11. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnő nem szúrt hátba? Hmmm ? Hagyd a fenébe ,mi értelme lenne ? Csak konfliktus a barátod és közted.
2017. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha mindenkép megakarod leckéztetni akkor apránként add vissza, mert ha elmondod neki akkor valószínűleg teljesen vége lenne a "barátságotoknak".
2017. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm nem. 9.óta jóban vagyunk és egymásert tűzbe mernénk tenni a kezünket. Mondom elmondták ki volt, meg gondoltam is, a csaj aki oda"csapódott" hozzánk. A barátom érti az egészet, csak most mit csináljon? Mondtam ne szóljon semmit, de ránk többet ne számítson a csaj.
2017. okt. 11. 19:10
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Az lesz igen. Csak sajnos az ilyen nem nevezhető barátnak, és ha választanom kell inkább az egyedüllét mint ő.
2017. okt. 11. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt szép tőle. Érthető is a haragod, de tanulj is belőle. Ne beszélj másról a háta mögött olyasmit, amit nem szeretnél, ha visszahallana, főleg ne olyanok előtt, akik szintén ismerik. Az ilyen pletykálgatásokat tegyétek meg a legjobb barátnőddel kettesben.
2017. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mucsa hard.
2017. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen brazil sorozatba illő marhaságot...jó, még kölkök vagytok...nevetséges ügy:DDD
2017. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!