Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztljátok, hogy a mai...

Tapasztljátok, hogy a mai világban sok ember szo szerint büszke arra, ha aljas, gerinctelen, gonoszkodik, rosszul bánik vki mással?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2016. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen,én jó ember vagyok,nem vagyok rá büszke,de leszarok minden gyökér bunkó,megmaradok jónak!
2016. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dellfil ***** válasza:

Igen, így van. De nem csak a "mai világban". Amióta világ a világ sok ilyen ember létezett. És létezik, létezni fog.

Az emberek egy részében (de talán mindegyikben) meg van a hajlam, hogy felülkerekedjen a társain. Legalább is valamilyen formában. Némelyek ezt a "célt" aljassággal, gerinctelenséggel, gonoszsággal vélik elérni.

Ez ellen nem sok a teendő. Ha lehet, messzire elkerülni őket, és/vagy kirekeszteni mindenből, lehetőség szerint.


dellfil

2016. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen. Ismerőseim, kijelentik, ilyenek kell lenni, ez a kapitalizmus. Akit lehet, le kell húzni, átvágni, eltaposni. A 80-as években, még egyáltalán nem voltak ilyenek. Mára, mint vállalkozók, nagyrészt ezzel foglalkoznak, így viselkednek. Itt is nézed a válaszokat, sokszor már az egyetemisták úgy állnak hozzá, akinek a neve előtt nincs Dr, az nem is ember, ha még is, akkor egy alsóbbrendű faj. Ma, az van már a gyerekekbe is bele nevelve, tapossál el mindenkit, csak is akkor lehetsz valaki.
2016. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen elég sok diplomás tapossa aki nem tanult,csak olvasni kell a kommenteket,ha valaki kedves,rendes az mindig lenézik,eltapossák,átnéznek rajta,undorító egy világban élünk...
2016. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Én nem vagyok ilyen, de mindeni más az. Én sohasem hibázok, de mindenki más igen. Tökéletes vagyok". Ha ilyen és ehhez hasonlókat sulykol szinte minden "csapatépítő tréning", "önismereti csoport", akkor ne csodálkozzunk, hogy itt tartunk. "Mert ön megérdemli".
2016. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pelgrim ***** válasza:

Én nem ismerek ilyen embert, aki büszke lenne gonoszságaira.

Én magam nagyon szégyenlem, hogy bizony néha nem úgy viselkedtem másokkal szemben, ahogyan illett volna.

2016. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!