Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen a dolgon túl lehet lépni...

Ezen a dolgon túl lehet lépni valahogy, hogyan tegyem hogyan ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Tehát a múltban történt velem egy eléggé megrázó élmény, ami miatt igencsak megrekedtem a nőkkel kapcsolatban, és leginkább a szexel kapcsolatban.


Tehát a lényeg annyi, hogy annyira megviselt a dolog hogy lelkileg nem igazán sikerült még mindig feldolgoznom. Amióta azzal a nővel szétmentem teljesen bizalmatlanná váltám az ellenkező nemmel kapcsolatban TELJESEN ezért nem is tudtam normális kapcsolatot kialakitani 5 nővel probáltam és mindenhol a szexnél állt meg a dolog, mindig elkapkodtam pedig nem álltam rá készen soha! És folyamatosan rossz kapcsolataim lettek az utóbbi 5 nővel kapcsolatban nem igazán volt kontkrét szexális kapcsolatom, mert lelkileg nem tudtam azonosulni egyikkel sem...igy velük sem, bizalmatlan voltam hiába dicsérték a micsodát, hogy milyen szép,vastag,nagy nem tudtam elhinni..és igy nem jött létre soha a szexuális kapcsolat.


csak az orális szexig jutottam mindegyik lánnyal és ezek a kapcsolatok nagyon rövidek 1-2 hónaposak voltam, mert kidobtam őket mindig...nem akartam tovább bonyolitani.


Majd most eljött egy lány akivel már majdnem komolyra fordult a dolog, szerelmes is voltam belé már nem kellett volna sok hogy újra helyre álljon a dolog...elég volt egy csók tőle és már állt a cerka, de hát amilyen mákom volt PONT egy olyan nőt találtam aki ugyan abban szenved mint én csak nő...ő is rettegett a szextől, meg úgy mindentől..ezért sajnos vele is szétkellett mennem.


A lényeg annyi, hogy azt érzem hogy komoly kapcsolatra lenne szükségem...szerelemre, hogy újra menjen a dolog de viszont mostmár tényleg attól félek, hogy nem tudok újra szerelmes lenni, újra bizni...de nagyon szeretnék.


A szerszámmal nincs gond, reggeli merevedésem is van meg minden...de akkor sem értem a dolgokat néha :/ Szóval jól látom, hogy komoly kapcsolatra lenne szükségem vagy tévedek?


25f


2017. okt. 11. 20:50
 1/4 A kérdező kommentje:
a kérdést nem szándékosan irtam igy :D de egyébként elég találó a helyzetre, mert néha nagyon idegesitő...
2017. okt. 11. 20:51
 2/4 A kérdező kommentje:
egyébként arra is gondoltam, hogy pszhiopata lettem közben...mármint a lány hatására.
2017. okt. 11. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Most akkor mi a probléma?

Nem mersz kúrni, vagy csak nem akarsz?

2017. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mi a problémád. Mindenkit kidobálsz magad mellől és inkább a régi dolgokon sírsz? Embereld meg magad, vagy kérj segítséget.
2017. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!