Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiért áldoznád fel az életedet...

Kiért áldoznád fel az életedet? Egy idegenért képes lennél rá?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Bárkiért. Úgy sincs értelme ennek az életnek nevezett marhaságnak. Legalább ha megmenthetek vele valakit, akkor jót tettem legalább az életembe.
2017. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Jelenleg nincs ilyen ember az életemben. Mások se tennék meg értem.
2017. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Jelenleg egy idegenért biztos nem - amíg a gyerekeim kicsik és szükségük van rám. Csak a gyerekeimért áldoznám fel az életem.
2017. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Megtenném egy idegnért, de leginkább a szerelmemért tenném meg.
2017. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy tennétek meg. :D
2017. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Idegenért semmiképpen sem, miért tenném? Egy életem van, vannak szeretteim, vannak barátaim, céljaim, egy ismeretlenért (aki talán egy pedofil vagy csak egy f.s.kalap), nem dobnám el. Egy szerettemért igen.
2017. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Soha semmilyen körülmények között. Még a (nem létező) barátnőmért sem (aki bármikor félreqrhat). Csakis a szüleimért.
2017. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt nem létezik olyan szituáció, ami azt kívánná, hogy bárkinek a kedvéért meg kelljen halnom, de ha létezne is, nincsenek barátaim akikért feláldozhatnám magam.

Másrészt ha lennének barátaim, értük se halnék meg..mi értelme lenne? Ha meghalok, akkor ugyanúgy elvesztem a barátaimat és minden mást is. Ha ők halnak meg, majd lesznek másik barátaim.

Talán a családomért feláldoznám magam, de azt meg ők nem engednék. De még egyszer: ilyen szituációk csak a filmekben fordulnak elő.

2017. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
idegenért biztos nem áldoznám fel magam, és ti se úgyhogy ne hazudjatok:D
2017. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Idegenért a kisujjam se mozdítanám. Régen mindig mindenkinek segítettem. Semmit se kapsz vissza, ha szrban vagy otthagynak. Ha segítséget kérsz vagy úgy tesznek mintha segítenének vagy még jobban belelöknek a szrba.

Csak a szűk családért, és egy barátomért. Bennük nem csalódtam még soha. A többiek nem érdekelnek.

2017. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!