Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kéne kedvesen háritanom?

Hogyan kéne kedvesen háritanom?

Figyelt kérdés
Fiúk szokták csinálni, hogy chaten irogatjak, hogy 'nem kérsz te is' vagy 'csinálsz nekem is','már megyek is' de persze nem gondolják komolyan csak hülyéskednek.Van egy fiú aki ezt az ottalvás témában viszont komolyan gondolja,és nem tudom hogyan válaszoljak neki kedvesen kicsit frappánsan tudatni vele, hogy én ezt nem gondoltam komolyan.kérdése pedig: És melyik nap szeretnél itt aludni? Aki tud valami jó választ azt megköszönném!

2017. okt. 16. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy most nem jó, mert a nemibeteg gondozóba kell menned.
2017. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha félreértett, akkor nem tudod kedvesen hárítani, illetve amíg nem vagy vele direkt bunkó, nem számít hogy hárítod. Csak mond meg neki, hogy nem gondoltad komolyan, vagy hogy "korai lenne".
2017. okt. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél vele őszinte. Miért lennél köteles kedves lenni mindenkivel? Mit veszíthetsz az őszinteséggel egy olyan csávóval szemben, akitől nem akarsz semmit?

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor mit számít, hogy megsértődik-e rád vagy nem. Amúgy nem fog, mert a pasik alapból az őszinte, egyértelmű szavakhoz vannak szokva. Nagyobb esélye lesz, hogy megérti, ha nem cicomázod.

2017. okt. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!