Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki szeretne egy közös fotót egy híres zenésszel, mondhatni ikonnal, de az nem túl kedvesen elutasítja?

Figyelt kérdés
Elnézést kérve leszólítottam, megkérdeztem, kérhetnék e, de ennyit felelt: Ne, ne, haggyuk. Az illető már elég idős.
2017. jún. 11. 14:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Megértem.
2017. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is az agyamra menne a sok majom aki ilyen hulyeseggel zaklat amikor epp a sajat dolgommal torodok. Attol meg, hogy valaki nagy zenei ikon ugyan annyira ember mint barki. Nem koteles jofejnek lenni veled, zenesz nem pincer.
2017. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A sátornál kinn állt, nem csinált semmit épp. Szerintem a közönségéből él, 10 mp lett volna az egész, nem tartott volna semmibe.
2017. jún. 11. 14:54
 4/23 anonim ***** válasza:
5%
Azt gondolom hogy tök ciki zaklatni ilyesmivel egy embert,hogy utàna te mint egy cirkuszi majmot mutogasd a barátaidnak.
2017. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Ha egynek ad mindnek adni kell. Nem a kozonsegbol el, hanem a tehetsegebol. Gondolom most leszaggatod a posztereket, meg letorlod az mp3 gyujtemenyed a geprol amit piratebayrol huztal le. Nem kirakati targyak, hogy fotozkodj vele. Elvezd amit csinal es ennyi. Pozer.
2017. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%

Alapból csak a legalja emberek álltak rá erre a "csináljunk egy képet" dologra...


Aki intelligens az nem képet vagy aláírást kér ilyenkor, hanem beszélget vele (legjobb esetben békén hagyja), ha már elvégre egy művész és te követed a munkásságát akkor biztos van ami érdekel a dologgal kapcsolatban.

2017. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül senki nem volt ott. Másrészt sok nagyon tehetséges ember van, aki kitörölheti a tehetségével. Közönség nélkül semmit nem ér az egész.
2017. jún. 11. 15:24
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

Akkor fújd a magadét...

Igenigen,jó szemét.

2017. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mi van, erre már nem tudsz értelmes választ adni? Vajon miért? Csak nem igazam van? Hát dehogynem. :)
2017. jún. 11. 15:34
 10/23 anonim ***** válasza:
Kis taknyosorrú..
2017. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!