Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az összes befutott világszinte...

Az összes befutott világszinten ismert modell csak úgy tudott eljutni idáig, hogy széttette a lábát?

Figyelt kérdés
Nem provokációnak szánom, tényleg érdekel. Sokan írják, hogy Palvin Barbi is azért ilyen ismert mert összefeküdt bizonyos "nagykutyákkal". Ezt csak irigységből mondják, vagy van valóságalapja? Az összes világsztár modellre igaz ez? (Aki mellette színész azt nem számítsuk most bele)
2017. okt. 16. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Nyilván sok esetben így jutottak előre, de korántsem biztos, hogy minden esetben, vagy egyáltalán az esetek többségében. Mindegyik esetet megbízhatóan ismerni kellene, ugyebár.
2017. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval azt szeretném tudni, hogy Palvin Barbi akkor egy sz.pógép?
2017. okt. 16. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ezen az oldalon olvastam egyszer, hogy egy válaszoló azt mondta, ismeri személyesen azt a csajt és kb csak az nem fektette meg, aki nem akarta.

Bár egy anonim oldalon bárki írhat bármit, rajtad áll, hogy elhiszed-e ezt vagy sem :D

2017. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát rohadtul nem hiszem el, én meg akartam, mégse fektettem meg.
2017. okt. 16. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha vki nem vitte semmire a modelszakmában, annak egy nyugtató a kijelentés:-széttette a lábát.


De, akit nm érdekel a modellezés, az mondhatja: Nem tudjuk.

2017. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudni, biztos nem mindenki kva a híresek közül sem
2017. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Palvin Barbin kívül is vannak világhírű modellek, magyarok is, akiknek nem kellett férfi celebekkel fotóztatnia magát ahhoz, hogy sikeres legyen. Ő meghízott és sosem lett sose magas így ki kellett találni egy másik opciót arra hogy beszéljenek róla. A legtöbb modellnek erre azért nincs szüksége, nem úgy mint a színészeknek.
2017. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. A színészek a nagyobb riba.ncok?
2017. okt. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!