Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is férfiatlan az,...

Szerintetek is férfiatlan az, ha egy pasi gázspray-t használ arra hogy megvédje magát? 25f

Figyelt kérdés
Volt egy figura, aki kb egy súlycsoport velem, de nem tetszett neki a hajam, meg melegnek tartott. kb súlycsoportom volt, de én nem verekszem. Rámtámadt egyik nap, hogy most beveri a képem, mert szerinte őt nézegettem vagy mi, én meg lefújtam gáz spray -vel. Namost erre a barátaim azt mondták ez férfiatlan magatartás és meg kellett volna magam védeni puszta kézzel.
2017. okt. 17. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.

Csak egy hülye verekedne, amikor ott egy sokkal formaibb megoldás is...

2017. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha verekszel abból neked is rendőrségi ügyed lehet. ha rád támadnak és önvédelemből lefújsz valakit azt megúszhatod. Amúgy ez a "megverlek mert engem néztél" olyan primitív emberre vall..jól tetted amit tettél. Nem a kőkorszakban élünk, hogy a férfiak az erőfityogtatástól érezzék magukat férfinak.
2017. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Jól tetted. Felesleges és kétes kimenetelű dolog verekedésbe bonyolódni.
2017. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jol tetted, mi értelme lenne egy idiotával leállni verekedni ha le is fújhatod? am a haverjaid csak azert mondjak ezt mert nem veluk tortent a dolog, ők meg lehet elszaladtak volna.
2017. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Ez olyan mint amikor egy cingar alak elorant egy stukkert. Ezek eszkozok amik arra vannak hogy kiegyenlitsd az eroelterest. Senki nem mondja, hogy a pisztoly lobalas ferfiatlan, sot meg dicserik is az ilyen embert. (Nekem mas a velemenyem, de )A harcban lenyegtelen hogy mi van nallad. Fogd meg, hasznald fel. Nem tudhatod lehet volt nalla kes amit elohuzott volna az elso leadott pofon utan.
2017. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is lefújtam volna a g****cibe, aztán okádja össze magát a földre rogyva, tojok rá. Franc fog verekedni, meg rendőrségi ügybe keveredni valami idióta barom miatt. A barátaid meg nem gondolkodnak.
2017. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira hülyeség ez a "férfias-férfiatlan" meg "tisztességes-tisztességtelen" összehasonlítás.


Az miért férfias hogy egy nagyobb ember nekimegy egy kisebbnek? Vagy hagyjam magam agyonverni csak mert úgy tisztességes? Ha az egészségünkre, életünkre törnek onnantól szerintem nincs tisztesség meg férfiasság.

2017. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tökön is rúghatod. Spray után is. Legalább picit dolgozik a szelekció, főleg ha egy olyan saját térfélről beadós, enyhén csavart passz jut neki.
2017. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátaid szerint biztos sokkal férfiasabb dolog a saját véres szarukban fetrengeni összeverve. Miért nem kezdik már ma?
2018. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!