Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha egy 10 éves lány...

Normális, ha egy 10 éves lány nem érzi magát lánynak?

Figyelt kérdés
Autista kislány, de szellemileg nem, csak szociálisan visszamaradott. Ha olyanokat mond a barátnőinek, hogy nem megy be velük a lány WC-be, mert ő nem lány, ő semleges valami, mert nem érzi magát lánynak
2017. okt. 19. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Svédországban kitüntetést is kapna ezért. :))
2017. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak olyan barátnőt, aki sokkal érettem és nőies, magabiztos.
2017. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Nem tudom, hogy ennek az autizmusához van-e köze, de én ugyanígy voltam olyan 14 éves koromig (aspergeres vagyok, szintén csak a szociális dolgokkal van baj). Mindig "gyerek"-ként emlegettem magam, nem fiú vagy lány, illetve nem szerettem volna egyik nembe sem tartozni, mindkettőt egyfajta álarcnak tartottam, mert xy csinálhatja ezt mert ő fiú, de xy-nek már amazt kell csinálnia mert ő lány. Én meg csak én voltam és fogalmam sem volt, hogy mitől kellene lánynak lennem. Mondjuk hozzátartozik, hogy mivel nem voltam szép, nem is éreztették velem hogy lány vagyok, sem a szüleim, sem az iskolában, sehol.
2017. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban én is semlegesnek éreztem magam. Nekem nincs semmi betegségem, de nem volt apám és csak lány testvéreim vannak, csak női tanáraim voltak felső tagozatig, ezért nem volt viszonyítási pontom, nem tudtam mihez képest lánynak lenni. Plusz én sem vagyok szép, nem éreztették velem, hogy lány vagyok, kimaradtam a húsvéti locsolkodásból, télen a hóban fürdetésből, meg minden hajhúzogatós fiús-lányos dologból.

Igazából még manapság sem érzem azt a dolgot, amit mások szoktak hangoztatni, hogy ők "igazi nők"... csak azért járok a női mosdóba, mert női szerveim vannak.

28 vagyok már

2017. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos vannak ilyenek manapság. Az internet egy fiúrol lehet ilyet olvasni hogy lánynak érzi magát. Mentálisan forditva fejlődik :)
2017. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!