Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Reális? , ha 15 évesen 60...

Az Reális? , ha 15 évesen 60 kg vagyok-fiú és 170 cm magas vagyok.

Figyelt kérdés
Folyton sportolok,Bicajozok szeretnék sok izmot felszedni, Kitartásom megvan hozzá,súly is -Viszont Hallok ezt....azt és nem merek egyedül nekivágni :( amit maximum felemeltem az 115 kg nagy nehezen.. és 40kg.-ot bírok maximum "kinyomni" állva az égbe, Húzódzkodva max egyszer ment 20- de csak derékszögig engedtem le, a húzódzkodást súllyal szoktam- autógumival ,ami kb. oylan 5 kg és 2 szer felbírom úgy húzni magamat . Tolódzkodás a kedvencem,mert azt sok ismerősöm nem tudja megcsinálni,csak én abból amax az 6 ,ekkor gondoltam jó a tricepszem a felkar hártsó izma, de a fekvőtámaszt meg nem tudom úgy mint mások ui: én max 17 volt mások 30 ..... Szóval van esély,hogy Vigyem valamire? :( a
2017. okt. 20. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Tokeletes a sulyod. Mertekkel zsir (kell a vitaminok miatt) es szenhidrat (kell az izmok miatt), sok feherje es sok gyumolcs. Emellett sok folyadek, mert abbol allsz. Semmi baj veled.
2017. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 evesen semmi baj. Fontos, hogy jol kajalj, megkapjon mindent a szervezeted. Ilyen idosen ugy fogsz fejlodni, hogy csak pislogsz. Mindenki elkezdte valahol. :)
2017. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, teljesen jó, én olyan 20-22 éves koromig maradtam ilyen 65 kg körül, utána meg a semmiből felszedtem még 30-at, igaz szerencsére nem zsírként jelentkezik meg, csak kicsit " megnőttem ".
2017. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szeretnék tanácsot kérni,hogyan eddzek? :) A táplálkozásommal baj nem lehet, minden nap megeszek fél ,de néha 1 kg sült CSIRKEHÚST RIZS.-El és Minden nap 12 kg-os súlyzóval Bicepszre eddzek + fekvő a Tricepsznek 10 db naponta ,de mégsem látszik meg semmi,SEm nagyobbodás,sem keményedés

Iszok naponta 2-3 litert is és nem Colát ,hanem vizet s néha gyümölcslevet is.

2017. okt. 22. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
szia. na es most hogy alsz?
2018. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!