Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek korrektek a szüleim?

Szerintetek korrektek a szüleim?

Figyelt kérdés
A varosban maszkalast magam telen 8-ig baratokkal 9-ig engedik volt mar 1-szer 2-szer olyan koncert amin 10-ig maradtam. Megengedik hogy magam sotetben buszozzak de a megalloba jonnek ertem.Buliba mehetek ritkan kb.ejfelig de meg diszkóba nem. Tanulasban a minimum 3-as atlagot elvarjak es emelett hazimunkaban nemigazan szoktam segiteni mert sokat tanulok. 16/L

2017. okt. 21. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elengednek a városba,bulizni. Viszont elvárnak egy adott szinvonalat a tanulásvan. Azért mennek eléd,mert féltenek. Nem látom olyan élhetetlennek a helyzetet,szerintem korrekt. Te nem így gondolod?
2017. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Túl korrektek vagyis túl engedékenyek...
2017. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Tőled nem korrekt hogy semmi házimumkát nem csinálsz..
2017. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túl sokat tanulsz, emiatt nem segítesz és 3-as átlagot várnak el? Hülyék ezek? :DDDDDDDD
2017. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokat tanulsz és nem tudsz segíteni a házimunkában, mert a hármas átlagot várják el? XDD

Kamu, nem tanulsz te semennyit, ha hármas átlagot várnak el. Aki sokat ül a könyvek felett az egy minimum négyest össze tud szedni...

Hagyd abba a hazudozást, és örülj ameddig eltartanak a szüleid

2017. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen a 3-asért tanulok napi 4 òrát. Gyengébb képességű vagyok
2017. okt. 21. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira tanulsz, akkor miért akarsz sokáig kint mászkálni? Meg miért jársz bulikba, koncertekre? :D Hagyjuk már
2017. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Miert kell egyből leszolni h kamu? Akik gyengébben tanulnak sokkal nehezebb és sokkal több idő mire megértik vagy bemagoljak az anyagot.. én is ilyen vagyok néha.. volt h 2 órát tanultam és csak 2est vagy 3ast tudtam irni.. és szerintem orulj neki h ilyen jofej szüleid vannak és engedekenyek:)

14/L

2017. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korrektek, mert annyit várnak el tőled, amire valóban képes vagy, és nem állítanak eléd lehetetlen kihívásokat. Azért is korrektek szerintem, mert ahová biztonságosnak gondolják, oda elengednek, hogy jól érezhesd magad, de jó szülőként féltenek is.
2017. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!