Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen ember? Barátomnak...

Ez milyen ember? Barátomnak mondja magát, de aztán közli hogy igazságtalan az élet mert én kaptam és nem azért mert ő nem kapott, hanem mert ÉN kaptam és ő nemkapott.

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hopgy én egy 28 éves srác vagyok ha még mondhatok ilyet 28 évesen. Én örököltem 2 lakást és anyukám elosztotta köztem és a testvéreim közt a vagyonának egy jelentős részét amikor elvált aputól. Na most én vettem egy házat pestmegyében amit jelenleg apuval csinálunk. A barátom sokszor mondta hogy én dicsekszem vele, de amikor megkérdeztem mivel, akkor azt mondta már az is dicsekvésnek számít ha megemlítem hogy nekem van. mondom OK, de neked is van, hisz anyukád vett neked 1 lakást, vett neked egy autót és egy garázst. Erre az a válasza, hogy az enyém többet ér, mert ugyebár Budapesti / pest megyei ingatlanok. Ebben igaza is van, de én sosem kérkedtem ezzel. Viszont ami a legdurvább és most jön a lényeg:


Azt mondja nem az a baja hogy neki nincs, hanem hogy nekem van, mert szerinte egy olyan ember amilyen én vagyok nem érdemel semmit, nem szolgáltam rá, mivel ő egyetemet végzett én pedig nem. Ráadásul én kicsit infantilis vagyok, gyerekes ( nem úgy infantilis hogy a szüleimmel lakom stb és életképtelen ), nagyon szeretem a gyermeki dolgokat, megmaradt a gyermeki lelkem, szeretem a meséket és a ifjusági regényeket és játszani is szeretek. Na most szerinte ez egy undorító tulajdonság, mert egy 28 éves férfi ne nézzen meséket és EZ AZ amiért nem érdemlem meg amit az élettől kaptam.


szerintetek!


1 beteg az agya?

2 nagyon rosszindulatú?

3 pusztán nagyon irigy?

4 NEM IS A BARÁTOM?


Én mindig hívom őt, ha jön meghívom erre arra és nagyon nagy szeretettel fordulok felé. De én már megkaptam azt is hogy egyenesen undorító a személyem, mivel gyermeki dolgaim vannak.


2017. okt. 21. 20:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah, most az volt a baja amiért levágta a telefont, mert megkérdezte mit csinálok, és elmondtam hogy mosogató tálcákat keresek. de csak ennyi.
2017. okt. 21. 20:34
 2/8 A kérdező kommentje:
szerinte ez dicsekvés
2017. okt. 21. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek utan nem iktatod ki az eletedböl akkor hulye vagy
2017. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. igen

2. igen

3. igen

4. NEM


Egy baratnak orulnie kellene az oromodnek es a szerencsednek, ilyen egyszeru

2017. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Én mindig örültem eddig neki amikor sikert ért el a karrierében, előléptették amire nagyon vágyott, mindig örültem, napokig erről beszltünk...
2017. okt. 21. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem barát, hanem egy undorító, toxikus féreg. Már bocsánat.

Az én "barátnőm" is ilyen volt. Elkezdte ugyanazt a hobbit amit én, csak éppen míg én örültem, hogy együtt tudunk dolgozni, ő egyáltalán nem volt hajlandó velem, csak jól meg akarta mutatni ő mennyivel jobb lenne benne.

Sajnos nem volt. Azután ha csak megemlítettem mikor kérdezte mit csinálok, hogy azt, már én voltam a dicsekvő szemétláda.

Egyem meg az ilyenek sötét, irigy kis lelkét.

Hidd el, jobb lesz nélküle, én is megszabadultam a csajtól, mert ezt SOSEM fogja abbahagyni, csak gyűlölködni és szemétkedni amíg el nem tapos vagy rá nem vesz, hogy inkább hagyj mindent abba. Nehogy jobb legyen neked bármiben is. A végén egyre jobban el fog harapózni a dolog.

2017. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es, + 1
2017. okt. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes olyannal barátkozni aki visszafog és nem örül annak ha neked jó.


Én a barátaimat sosem magamhoz hasonlítom. Ha valami jó nekik ami nekem nem akkor örülök neki.

2017. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!