Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képesek vagytok ezt a rejtvény...

Képesek vagytok ezt a rejtvényt megfejteni?

Figyelt kérdés
www. femcafe. hu /cikkek/lifestyle/fejtoro-logikai-feladvany-iq
2017. okt. 22. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindössze az érvelés egy pontján siklottam át, de kizárásos alapon meg tudtam fejteni azt, hogy ki a gyilkos. Az IQ-m biztosan bőven 140 alatt van, 126-ot mértem utoljára, évekkel ezelőtt.
2017. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, nagyon könnyű volt, de szerintem jobban kidolgozhatták volna, végűl is egy indok is szükséges a gyilkoláshoz. Nagyon kétlem, hogy ehhez 140+ iq kellene, amikor 14 évesen unalmasan könnyűnek találom. Egy általános iskolás 3.-4. osztályos is simán megoldotta volna, azt hittem lesz benne valami csavar. :(
2017. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez az 5 gyilkosos?

Nem volt nehéz,egy kis logikával pár perc alatt rájöttem,hogy ki a gyilkos,innentől meg az áldozatra sem volt nehéz következtetni.

2017. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipikus általános iskolás logikai feladat.
2017. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem körülbelül 110-120 környékén van az IQ-m, ami őszintén szólva is elég átlagos.

Mégis megtudtam csinálni, szóval ez csak egy Clickbait cím, hogy mindenki rákattintson, aztán meglepődjön, hogy milyen okos. :D

2017. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még én is megtudtam oldani, pedig elég nehéz felfogásom van :D
2017. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Higher than the sky válasza:
Nekem is sikerült :D
2017. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!