Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha kevés emberrel...

Mit tegyek, ha kevés emberrel jövök ki, hogyan lakjak igy valakivel?

Figyelt kérdés

Elmondom milyen ember vagyok. NAGYON könnyű velem kijönni, ugyanis kevés vizet zavarok. Csendes vagyok, odafigyelek a másikra, könnyű velem együtt működni. A megbeszélés hive vagyok, és amondó, hogy a problémákat meg lehet oldani. Nem vagyok veszekedős, beszólogatós, egyáltalán, megértem, ha a másiknak baja van-fáradt, fáj valamije, főzök neki teát, megcsinálom helyette az ebédet ha épp ő volt soros vagy bármit, segitőkész vagyok és nem problémázom apróságokon. Ugyan ezeket elvárom a másiktól is, tehát a legfontosabb az, hogy a másik is vegye észre magát, ne legyen energiavámpir, valamint a fent felsoroltak miatt ne használjon ki. Ami abszolút kizáró ok az az ha az illető veszekedős. Ami nem okoz oly nagy gondot az az ha mondjuk kicsit rendetlen, még a cigi sem akkora gond, csak ne bent cigizzen.

Szóval nekem a problémám az, hogy ugyan fenn tudok tartani egy albérletet, de nem marad sok pénzem igy. Sokkal praktikusabb lenne az, ha valakivel meg tudnánk osztani a költségeket. Ti mit tennétek? Érdemes lejjebb adni a mércét, vagy inkább jobb egyedül lakni de békében de dupla költséggel?


2017. okt. 22. 16:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Miért ide irtam a kérdést? A családunkban sajnos a körülmények miatt sok volt a veszekedés, kialakult bennem egy fajta pánik már a hangos szóra is.
2017. okt. 22. 16:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés és a kifejtés üti egymást.
2017. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. okt. 22. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb olyan mentalitású ember vagyok, mint te, ahogy körülírtad magad. Most 38 évesen itt vagyok tök egyedül, se kutyám, se macskám, feleségem lelécelt mással... Nem tudom miért jártam így, de bízom benne, hogy ezért majd fordul a kocka egyszer.
2017. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont te vagy az, aki szinte mindenkivel kijönne.
2017. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fordul a kocka, magatol biztosan nem. Szerintem is uti egymast a kerdes es a leiras. Am jobb tobbet fizetni es bekeben elni mint kuporgatni es kozben szenvedni.
2017. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán szerencsésebb lenne,ha lentebb tennéd a mércét, és egyedül laknál. Mivel csendes, alkalmazkodó vagy, konfliktus kerülő, összehozhat az albérlet egy olyannal, aki nem ilyen, hanem mindenképpen kivívja amit akar.

Együtt lakásnál adódnak konfliktusok, nem az a tipus vagy, aki veszekedés árán sem hagyja magát. Ezért a fejedre nőhetnek, hiszen nem szólsz. Tudom, az anyagiak....de a nyugalom néha sokkal többet ér,mint a tárgyak által biztosított jobb állapot.

2017. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Helyesbitek, mindenkivel ki tudok jönni, akivel LEHET. Sokakkal ki lehet jönni, amig nem laksz vele, de kevés az olyan, akivel a dögunalmas, vagy épp stresszes mindennapok is jók.
2017. okt. 22. 17:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor megvalszoltad magadnak a kerdest... koszonjuk emese.. kovetkezo kerdes? :D
2017. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még gondolkodom :D
2017. okt. 23. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!