Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki viszonyt folytat valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki viszonyt folytat valakivel a párján kívül, az párhuzamosan felváltva két emberrel szexel?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem parhuzamosan. Linearisan :D
2016. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:D

igaz

2016. máj. 3. 13:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Felváltva igen ... reggel az egyik ágyából kikeltem, este a másikéba feküdtem :-P

(Mind a kettő megegyezésesen nem monogám szexkapcsolat volt és férfi vagyok :-D )

2016. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nem értettem soha, hogy a szeretőket miért nem zavarja, hogy őket is megcsalják.
2016. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.


Engem amikor megcsalt az exem, velem nagyon ritkán feküdt össze (max havi két alkalommal). Minden igényét másokkal elégítette ki közben.

2016. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kerdesben a valasz.
2016. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor engem csalt meg a párom velem is szexelt,nem is keveset.
2016. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez azért érdekes, mert állítólag sokan azért keresnek ilyen partnert, mert nem jó otthon a szex vagy nincs is.
2016. máj. 3. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem velem többet szexelt a párom mint a szeretővel,sőt nem is.Tuti így volt.

Mert nem a szex volt a probléma,hanem teljesen más dolgok.De vagy így vagy úgy,ez senkit nem jogosít fel megcsalásra-

2016. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze
2016. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!