Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a sváb származású nők?

Milyenek a sváb származású nők?

Figyelt kérdés
Az én észrevételem:Külső: általában világos szeműek,világos bőr,barna vagy szőke haj,sok a magas és hosszúkás arcú,aránylag visszafogottan öltözködnek.Belső: szorgalmasak,rendszeretők,kedvesek,bár kissé ridegek eleinte,viszont ha szimpatikus vagy nekik akkor kicsit oldottabbak. Bonyhád és környékén sikerült megismernem több német vezetéknevű nőt és mivel nekem is ilyen nevem van és úgyveszem észre szimpatikus vagyok nekik és most tudatosult bennem 31 évesen,hogy az ilyen nők után vonzódom. Szerintetek milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkeznek?
2017. okt. 22. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Ismerek sváb nőket.

Arca soknak telt, pirospozsgás, testük is nem ritkán duci, mivel szeretnek enni. De legalább az evés szerete mellé háziasság is társul. Nem olyanok, mint az átlag mai magyar nő, hogy nem tudnak és nem is akarnak főzni. A sváb asszonyok még tésztát is maguk gyúrnak. A hagyományaikat is jobban tisztelik. Nekem nincs bajom velük, de a székely népet jobban kedvelem. De a magyarországi magyarnál mindenképpen többre tartom a svábot. Tényleg csodálatos anya és feleség az összes sváb, akit ismerek.

2017. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első te valami bocskoros székely vagy?
2017. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

szerintem nem egy csinibabák,

meg kell őket becsülni mert komolyan veszik a kapcsolatot

2017. okt. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én sváb lány vagyok, de nem annyira sok minden igaz rám abból, amit írtatok.

Nagy sötét barna szemem van, sötét göndör hajam, abszolút kerek arcom. Tényleg inkább kerekded formájúnak mondanám magunkat (nővéreimnek meg nekem is) mint karcsúnak. Egyáltalán nem vagyok egy klasszikus szépség, de sokan csinosnak tartanak.

Belsőre azt mondanám hogy sajnos tényleg hideg vagyok és távolságtartó az elején, aztán már könnyebben feloldódok, de ez nálam egy hosszú folyamat.

Szorgalmasnak mondanám magam, de csak a tanulásban. Én például főzni, takarítani nem szeretek. Persze még fiatal vagyok.

Szóval én ilyen lennék, származástól függetlenül vagy pont azért.

2017. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy svábos barátnöm, minden sztereotipia ráillett, nekem nagyon bejött
2017. okt. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sváb vagyok és nő !

Szeretek mindig valamit csinálni, napközben soha nem fekszem le, mert fáradt vagyok és soha nem is hagyta el a számat olyan, hogy " fáradt vagyok " !

19 évesen már épītkeztem, téglát raktam, betont kevertem, közben dolgoztam a munkahelyemen és főztem, takarítottam, gyereket neveltem.

Nálam nincs olyan hogy üldögélni beszélgetni a barátnőkkel, sem nálam, sem máshol !

Az apámat meg lehetett szakítani a munkában, nagyon-nagyon dolgos volt.

Minden munkát megcsinálok olyat is amit csak férfiak szoktak. Stihl fűrésszel vágom a tüzifát, saját szerszámaim vannak szerelek megoldok. Nem várom haza a páromat, hogy levegye s függönyt, amikor ablakot tisztítok, sőt kimosom és vissza is teszem !

Mindent megfőzök, tésztát meggyúrom, ledagasztom viszont levestésztát nem tudok csinálni, mert ahhoz béna vagyok !

Olyan fínom húslevest, házi tésztával viszont azóta sem ettem, mióta meine schwabe grosmutterem nincs már és olyan mezespuszedlit sem !

Az apám volt a példaképem munkaban és életvitel szempontjából is !

Nem erőltettem soha, hogy olyan legyek, mert így születtem, úgy, amilyen ő ! Sváb vagyok és büszke vagyok rá!

2023. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!