Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert lehet ilyen az unokaocse...

Miert lehet ilyen az unokaocsem? (Bovebben lent! )

Figyelt kérdés
Nagymenem mondta, hogy vigyem el bulizni az unokaocsemet (16 eves), mert nem mozdul ki sehova, gondoltam jol betorom a sracot :D de total nem normalis, bementunk a hazba es elkezdett hisztizni, hogy itt nincs rend, ahova leultettem a targyakat az asztal szelehez allitotta, utana nem akart inni, arra nagy nehezen ra lehetett venni, gondoltam elkezd tancolni vagy fuzni valami csajt, de edes istenem elkezdett mindenkinek fizikarol meg kemiarol beszelni, amugy meg alig tudott valakivel szobaallni, hogy lehet valaki ilyen streber?
2017. okt. 24. 00:26
 1/7 anonim válasza:
84%
Legalább megalapozza a jövőjét.
2017. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugy, hogy nem tud beszelni masokkal es idegesit azzal, hogy nem nez a szemembe ha hozzam beszel, tenyleg valoszinu csak ugy kapkodni fognak utana :D
2017. okt. 24. 00:38
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én megbecsülnélek a helyében
2017. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjad. Ha neki igy jo, hadd legyen. Minden ember mas, o lehet antiszoc “streber”.

Azzal meg semmi baj, ha a kemiarol, fizikarol beszel, neki mas az erdeklodese, el kell fogadnod... szamara meg lehet az a fura, hogy bulizol es nem a periodikus mozgast tanulmanyozod otthon :D

2017. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az unokaöcséd milliószor szimpatikusabb, mint te vagy....
2017. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A leírásodból nem derül ki, mindig így viselkedik-e (rendmániás, nem néz a szemébe az embereknek), ha igen, akkor elképzelhető, hogy aspergeres.

Vagy ez kizárt?

2017. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen megismernem.
2017. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!