Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnatok segiteni? Nem tudom...

Tudnatok segiteni? Nem tudom mi van velem, nagyon megvaltoztam. Bovebben lent. Kerlek szanjatok idot az elolvasására es a rendes valaszokra

Figyelt kérdés
Tehát. Arról lenne szó, hogy egy fél évvel ezelőtt, rengeteg barátom volt, mindenkivel jóba voltam. Jobb életet szinte nem is kívánhattam volna. Aztán tavaly év vége felé minden elkezdett megváltozni. Rengetegen megutáltak, állandóan lebunkóznak. Ez tart egészen mostanáig. Aztán észre vettem magamon hogy tènyleg kezdek bunkóbb lenni másokkal akaratlanul. Beszólogatok nekik, megsértődök. És próbálok válltozni de egyszerüen nem megy. Meg van egy csaj akit kiutált az osztály és ez a csaj engemn kinézett magának és konkrétan rajtam tölti ki a dühét. Szóval most igy minden bajom van, tehát abba kerem a segitsegeteket hogy hogy tudnék válltoztatni a hellyzetemen. Szóval konkrer példákkal légyszi, mert ezt sokat mondják hogy legyek kedves meg ilyesmi de ezzel nem sokra megyek. Szóval ha segítenétek azt nagyon megköszönném. Tényleg fontos mert ugy èrzem hogy nagyon kentre fogok sullyedni a tobbiek szemébe. Koszi h elolvastad. Légyszi válaszolj mert fontos lenne

2016. okt. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, nos mindenki változik, ez természetes. De az első lépés a javulásban, hogy észrevedd, azt a dolgot, amin változnod kellene. Ez nagyjából megvan szerintem.(vagy teljesen)

A lánynak mondd meg amit róla gondolsz, azt amit itt róla írtál. A többi ellen nem biztos, hogy tudsz tenni. És ha veled bunkók, autómatikusan elkezdessz változni te is a rossz irányba. Aki veled nem bunkó, azzal te se legyél az. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni a többiek kedvesebbé tevésével, azért remélem, hogy amit írtam az segít :)

2016. okt. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segìtettél! Köszönöm szépen:)
2016. okt. 12. 07:12
 3/6 Firedoom ***** válasza:
Van egy film... Vermesek. Abban elhangzik egy ilyen kerdes: "mi a fontosabb? A tudas vagy a tudasvagy?". Mar az hatalmas elony, hogy valtozni akarsz. Olyan kedves es aranyos lany akarsz lenni mint voltal. Annal konkretabbat nem lehet irni, hogy legyel rendes mindenkivel. Ez az a tanacs amit mindenkeppen megkell fogadnod. Egy volt osztalytarsamnak ilyen a helyzete. Egy folsobb evfolyambol jott hozzank, de szerintem ez sem tetszett neki ezert tolunk is lebukott. Elso ranezesre egy igazi partiarc es korbeugraljak a lanyok (gondolom neked nem ez a celod xD) es ezen tulajdonsagai miatt az elejen meg csodaltam is. Kb komoly ket napig. A tortenet soran velem vegig egy taplo volt, pedig hozza sem szoltam. Aztan megmutta masoknak is a foga feherjet es szep lassan kiutaltak. Meg azok is megvetettek es kibeszeltek a hata mogott akikkel szemben nem valtozott meg a viselkedese. Hat ilyen a nepszeru emberek sorsa... Es pont ezen tortenetbol tanulva addig maradj kedves amig csak tudsz! Huu... Ez a vegen nagyon hulyen hangzott, de a lenyeg atment gondolom. XD
2016. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Woooooow köszi szépen sokat segítetgél:)
2016. nov. 3. 19:46
 5/6 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben jártam kb. egy hóbappal ezelött, fusztrált voltam meg bunkóztam mindenkivel. Aztán rájöttem, hogy ez nem én vagyok, ezért elhárítottam minden negatív tényezőt a környezetemből, megpróbáltam nem mindennek a rossz oldalát látni, hanem a jót, elkezdtem több időt fordítani arra, amit szeretek stb.

De szerintem rajtad múlik a változás, mi nem tudunk "kedvessé" tenni, az valahol benned van, csak a stressz/fusztráció előhozta a bunkó éned.

2016. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy mostanában?

2023. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!