Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked stimmel az óvodai jeled...

Neked stimmel az óvodai jeled a hozzá tartozó leírással?

Figyelt kérdés

[link]



Itt van ez az oldal... összeszedte egy asztrológus az óvodai jeleket. Én létra voltam az oviban, de a leírás nem stimmel a személyiségemmel. Neked mennyire stimmel az óvodai jeled a személyiségeddel?



2017. okt. 25. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Butaság ez.
2017. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
Az én jelem benne sincs :D
2017. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Talán csak túl általános dolgokat ír le, ezért lehetséges az egyezés, de nálam tökéletesen stimmel, alma volt a jelem.
2017. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"boríték: jó kedélyű, optimista beállítottságú, aki szeret ismerkedni, csevegni, könnyen köt kapcsolatokat, de őszinteséggel (pro vagy kontra) lehetnek problémái"


Félénk, visszahúzódó, alkat vagyok, emellett eléggé pesszimista, akinek soha nem volt kapcsolata, és barátai is alig vannak. Az őszinteséggel viszont tényleg vannak problémáim.

2017. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"csiga: finom érzésű, elmélyült, szenzitív, ezért gyakran visszahúzódó, fontos számára az otthon, a biztos háttér"

Ez igaz rám, ahogy az emberiség 99%-ára is. Amúgy mindig is utáltam a csigákat, hihetetlen gusztustalanok, mindig összerándul a gyomrom, ha meglátok egyet. Csak azért lett csiga a jelem, mert már csak az maradt, mikor oviba mentem...

2017. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!