Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy azok az...

Miért van az, hogy azok az ismerőseim, akikre ha bármi baj van kb. sose lehet számítani, azok szoktak legjobban értetlenkedni azon, hogy miért utasítják el a migránsokat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
De beköltöztetnék 1-1 migráns családot ezekhez a nyomorultakhoz..
2017. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
2017. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
#2 Varga Péter nincs jobb dolgod?
2017. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Hol látsz érvelést?
2017. okt. 29. 01:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha félretesszük a migránstémát akkor is érdekes jelenség hogy vannak azok az emberek akik a legjobban hangoztatják mennyire segítőkészek, toleránsak és a lelkükön viselik mások sorsát. Azok az emberek ha nem vághatnak fel vele akkor figyelmen kívül hagyják aki szenved, nem képesek elviselni ha valaki nem osztozik a "toleráns" nézeteikben és nem érdekli őket mások sorsa ha az illetőért többet kéne tenni mint facebookon vagy akár élőben is pozitív energiát küldeni.

Képmutatás. Esze ágában sincs bárkin segíteni. Csak úgy akar tűnni. Aki segíteni akar az megtalálja mindig a módját.


Én az ilyennel mindig úgy vagyok hogyha valamit be akarsz nekem bizonyítani akkor ne hangoztasd hanem mutasd be.

Nekem is vannak ilyen barátaim akikre örökké számíthatok bárhol és bármikor. Kivéve ha annál nagyobb segítség kell hogy mondja meg az időt.

2017. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!