Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért akkora baj, hogy...

Az miért akkora baj, hogy sokan nem tartják a menekültnek a migránsokat?

Figyelt kérdés

Szerintem, teljesen logikus, hogy ez a milliónyi arab meg néger nem menekült, hanem egyfajta betolakodó,akik a szociális segélyért jönnek, meg mert valami embercsempész bepalizta őket,hogy kapnak egyből Mercédeszt meg szőke hercegnőkből álló háremet.



Azért nem menekültek, mert biztonságos országokon is átkelnek.Attól, mert ott nincs 1000 eurós segélyke meg anyukájuk kínja, attól még biztonságos ország és ott kellene maradniuk.

Nem is szabadna semmiféle menekültkérelmet attól elfogadni, aki átszel biztonságos országot.



Ha Ukrajnában lenne valami polgárháború, akkor az ukránok befogadása, magyar, lengyel részről is teljesen jogos és logikus lenne.


Akik a jelenlegi menekülttörvényeket írták biztos baromi idealisták és naivak lehettek vagy megbuktak földrajzból.



Személy szerint én is ezt a milliós arab meg négertömeget illegális bevándorlónak azaz az állam ellenségének tekintem.


2017. okt. 24. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem baj, így helyes.
2017. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

,,Személy szerint én is ezt a milliós arab meg négertömeget illegális bevándorlónak azaz az állam ellenségének tekintem."


Én meg egyszerű Fideszbértrollnoknak tekintelek téged. Nem, nem azért, mert nem akarsz menekülteket befogadni, hanem a stílusod miatt, mert egyértelműen látszik, hogy a két tábort akarod csak egymásnak ugrasztani és téged a válaszok nem érdekelnek.

2017. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Bértollnok vagy sem attól még lehet igaz amit mond,és igaz is csakugyan. Ugyanakkor az hogy egyetértek vele attól még nem vagyok fideszes és nem is fogok rájuk szavazni.
2017. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Ez nem baj. Az a normális, hogy ha valaki tud különbséget tenni a bevándorló és a menekült között. És a logikus, ha valaki a többek között Délkelet-Ázsiából, az egyenlítői Afrikából és a mindenhonnan idesereglő áradatról nem hiszi el, hogy kivétel nélkül mind közvetlen életveszélyből érkeznek. Csak hát mivel a liberális dogmák szerint ember és ember között nem lehet különbséget tenni, mert az nácizmus, ezért a liberális média mindet egytől-egyig menekültnek nevezi. Na ez az, ami a baj.
2017. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Jól felolvastad az összes kötelező panelt, amit a xenofóbok meg a fidesz mond. Kis propaganda írás

Valami más is van vagy csak kiadták a parancsot és már mentél is a kis pénzecskédért?

2017. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
3: Pont ez a lényege a kérdésnek, hogy összeugrassa azokat akik igazat adnak nekik és akik nem. Nem érdeklik ők a válaszok, csak, hogy megossza az embereket.
2017. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Hibás a megközelítésed, ez a két szó teljesen mást jelent. De egyiknél se a kiindulási hely számít, hanem az ok. Ahonnan jött, ott volt-e üldöztetésnek kitéve.


Amúgy meg 1000 EUR segélyeket sehol se osztogatnak, sőt ezt folyamatosan csökkentik.

2017. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Amíg menekült státuszban vannak addig a befogadó ország visszaküldheti őket a lakóhelyükre a háborús helyzet rendeződése után. Orbán nagy húhót csinál azokkal akik csak ilyen státusban lehetnének közöttünk és átpalizza a fejed olyanokkal akik valóban állampolgárságot kapnak és még ezért fizetünk is nekik.


Én nem tartom az arabokat beilleszthetőnek az európai társadalmakban, isten óvjon tőlük minket. De ez nem változtat azon, hogy ma Magyarországon Orbánnak köszönhetően azoktól félünk akiket pitsán lehet rugni ha nem tetszenek, és azokat szopkodjátok akiket már a jóisten sem küldhet innen sehová. És bizony szép számban vannak köztük az oszamabinláden kaliberű gazdag arabusok.

2017. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

"Az miért akkora baj, hogy sokan nem tartják a menekültnek a migránsokat?"


Mert ezt a Bevándorlási Hivatal tisztje eldönteni, nem a civileknek vagy a politikusoknak.


"Nem is szabadna semmiféle menekültkérelmet attól elfogadni, aki átszel biztonságos országot."


Erre van törvényi szabályozás.


"Akik a jelenlegi menekülttörvényeket írták biztos baromi idealisták és naivak lehettek vagy megbuktak földrajzból."


Mindegy ki írta, ellenben elfogadtuk. A kormány bármikor felmondhatná, de nem teszi... nahát...


"Személy szerint én is ezt a milliós arab meg négertömeget illegális bevándorlónak azaz az állam ellenségének tekintem."


Mindegy TE minek tekinted, van rá törvényi szabályozás, hogy ki számít illegális bevándorlónak és ki nem.

2017. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andizsuzsi ***** válasza:
44%
Mi számít szerinted biztonságos országnak?
2017. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!