Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összejöttem valakivel életembe...

Összejöttem valakivel életemben először, és még mindig izgulok a társaságában. Ezzel mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kell tőle félnem de mikor velevagyok sokszor leblokkol az agyam, vagy nem merek mondani dolgokat...stb. Ez nagyon rossz, folyton gázul érzem magam emiatt. El fog múlni? Titeket idegesítene ez, ha ti lennétek a másik fél?
2017. okt. 28. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
El fog múlni, minél több időt töltesz el vele.
2017. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Határozottan állítom hogy nagyon ismerős a helyzet. Esetleg írhatnán a te eseted pontos körülményeiről annak aki külön kéri, mint például nekem.

Próbáld a helyzetet ténylegesen megbízható kissebb társaságban kezelni vagy esetleg hanyagold egy ideig.

Ha félreérhető dolgot csinálsz, akkor az lehet hogy menthetetlen lesz túl hosszú ideig.

Ez néhányféleképp elmúlhat, de ajánlom hogy legyen egy vállalható optimista hozzáállásod a helyzettel kapcsolatban.

2017. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El fog múlni, drukkolok! :)

Én a mostani barátom előtt majdnem fél évig alig mertem enni, ennél gázabb nem lehetsz... :D

2017. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiii ***** válasza:

Ez eleinte velem is így szokott lenni. Most már féléve vagyunk együtt a jelenlegi barátommal, az első 2-4 alkalommal erősebb volt az izgulás, mint az öröm, ha találkoztunk. Mostanra viszont ez teljesen eltűnt, a legteljesebb mértékben feloldódtunk egymás mellett, mint két testvér, bármit megosztunk egymással, nincsenek gátlások, stb.

Szerintem ez a legtöbb embernél így megy. Bár én nem gondolkodtam ezen ennyit, szóval próbálj meg te se ezen filózni, ha vele vagy. :)

2017. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak izgulsz, el fog múlni. ;)

Legyél laza és önmagad, hiszen ezért szeret.

2017. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez történik olyankor, amikor két ismeretlen ember egy nemlétező kapcsolatra kimondja, hogy mostantól járunk. Előbb kéne legalább időt adni és megismerni egymást, és utána elindulni a párkapcsolat útján.
2017. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két japán szót megjegyzésére hívnám fel a kedves figyelned "kerüld" a "hülyéket"
2017. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!