Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy néhány...

Miért van az, hogy néhány férfi csak a szexről képes beszélni?

Figyelt kérdés
Van néhány férfi ismerősöm, és teljesen mindegy, hogy mi a téma, a végén jönnek a szexuális tartalmú beszólások, viccek stb. Most már ott tartok, hogy sehova nem hívom őket, mert ez még gimiben/egyetemen elment, de 30 felé közeledve már kezd gáz lenni. Egy-két ilyen beszólás még talán belefér, de amikor valaki órákon át nem képes másról beszélni... Ti mit gondoltok? És szerintetek mi van mögötte? Lányok és fiúk véleménye is érdekel. Tudom, hogy a férfiak egymás között beszélnek ilyesmiről, és nyilván mi nők is.

2017. okt. 29. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki kiéhezett, azért beszél mindig erről, másnál csak rossz szokás.
2017. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Miért van az, hogy te foglalkozol ezzel a néhány férfival?

Az is lehet, hogy ez a néhány férfi csak veled ilyen, vagy más nõkkek, akiket nem vesznek komolyan..

2017. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Így jelzik hogy lepipázhatnád őket:D
2017. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért foglalkozom velük, mert munkatársak, és nap mint nap találkozom velük. Ne értsd félre, kedves emberek, de amikor elmegyünk valahova többen, akkor megfigyeltem, h náluk ez egy mindennapos téma. Igazándiból arra vagyok/voltam kíváncsi, h van-e különösebb oka, ha egy férfi így viselkedik.
2017. okt. 29. 12:15
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Igazábó én meg sok nő között dolgoztam régebben,és azt állapítottam meg:a nők talán még rosszabbak e téren egymás közötti beszélgetésekben. Tehát ez feminista szöveg,felesleges tolni a nő-férfi kerékpárt annyira
2017. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod a leírást, akkor láthatod, h nem egymás közötti beszélgetésekről van szó. És a kérdés sem igazán az ellentétekre vonatkozik, hanem arra, h azokra a férfiakra, akik nonstop ezeket a témákat hozzák fel. Kérdezhettem volna azt is, h mi a helyzet az ilyen nőkkel, de az most nem érdekel. Persze el lehet vinni a kérdést a feminizmus irányába, de jobban szeretem, ha valaki a témánál marad, és a kérdésemre válaszol.
2017. okt. 29. 12:29
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Akkor az egyy olyan társaság,melyben zavar a kommunkikáció, Mit kellene tenned szerinted most? Én tudom mit lépek ha nem tetszik a csapat. Ez a tanács jobb már?
2017. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Maslow piramis alja,avagy a pr0livircsaft egyik állandó témája.

(És persze szerintük az introveráltak a hülyék...)

2017. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Mindig vicces amikor "néhány nő" mint a kérdező gyakorlatilag a férfiak alap tulajdonságát kritizálják :D
2017. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: azért szerencsére van jó pár olyan férfi ismerősöm, akikkel lehet másról is beszélgetni, és nem kell erőfeszítéseket tenni azért, hogy valami értelmes témát találjunk. A szóban forgó emberekről meg nem egy találkozás után szűrtem le, h csak erről képesek beszélni. Persze, ha valaki nem találja a helyét ezen a téren, akkor ott előbb-utóbb felüti a fejét a frusztráció...
2017. okt. 29. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!