Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy néhány...

Miért van az, hogy néhány férfi csak a szexről képes beszélni?

Figyelt kérdés
Van néhány férfi ismerősöm, és teljesen mindegy, hogy mi a téma, a végén jönnek a szexuális tartalmú beszólások, viccek stb. Most már ott tartok, hogy sehova nem hívom őket, mert ez még gimiben/egyetemen elment, de 30 felé közeledve már kezd gáz lenni. Egy-két ilyen beszólás még talán belefér, de amikor valaki órákon át nem képes másról beszélni... Ti mit gondoltok? És szerintetek mi van mögötte? Lányok és fiúk véleménye is érdekel. Tudom, hogy a férfiak egymás között beszélnek ilyesmiről, és nyilván mi nők is.

2017. okt. 29. 11:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én képes vagyok még autókról is beszélni.
2017. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
52%

Az a ba, hogy tul sok féle szex van.

van ugye a normalszex. A gruppenszex. a szado mazo szex. és ezek csak az alap dolgok. Ott van még a ródeószex és a rallyszex. És még mindig csak néhányat irtam le ennél sokkal több szexféle van. Így ha elkezdünk bármiről beszélni elöbb utóbb belefutunk valamelyik szexbe.

2017. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!