Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyent miért nem büntetik...

Az ilyent miért nem büntetik a rendőrök?

Figyelt kérdés

Voltunk egy buliba haverjaimmal ott egy hatalmas verekedés tört ki, és hát van egy srác aki eléggé veszélyes alkat kb 190 cm magas meg egy kigyúrt állat, de akkor sem értem mi történt.


én ott állok barátnőmmel, mindenki kb rettegésben van amikor ott van valahol ez a srác...és nem értem hogy valaki hogy tehet ilyesmit BÜNTETLENÜL 25 évesen.


kiállt a tömeg elé és egyedül belekötött kb 20 emberbe ilyeneket mondott neki a rendőrök jelenlétében, mert akkor már ott voltak ők is "kinyírlak titeket, és elmondta a módját is hogy hogyan...de az a durva, hogy láttám az arcán hogy ez tényleg képes lenne ilyenre"...majd oda fordult az egyik rendőrhöz és bevert annak is egyet, mondom most miez??,


Aztán annyit csinált a rendőr, hogy felmutatta a jelvényét neki, meg beszéltek valamit aztán ennyi.



Közben még volt 3 bunyó egyszerre ezen a helyen, de egyik sem közvetlenül a rendőrök ellen irányult,hanem igy egymással verekedtek a többi nagyon okos, és amit nem értek hogy mindenkit behivott a rendőrség vagy büntetést kapott csak az a srác nem aki megütötte a rendőrt!!!!


Ez most hogyan van akkor?


2017. okt. 29. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ,kérdezd a rendőröket. Lehet valakinek a valakije sógor koma fideszközeli a nagylegény. Meg ha nem trafipaxolásról van szó akkor már megáll a tudomány.
2017. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami fejes rokona. Na meg mi van akkor ha valaki kigyúrt és 190cm? Én még a súlyzók emelésétől nem tanultam meg verekedni. Szájba kell csapni és lenyugszik.
2017. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez az ember már közveszélyes ezért ilyen undoritó ez a világ mert ilyenek szabadlábon mászkálhatnak, én az ilyet kivégeztetném, nem hasznos tagja a társadalomnak sőt elmebeteg, egyszerűbb lenne az ilyeneket kivégezni mint hagyni hogy szabadon mászkáljanak vagy a börtönben élősködjenek a mi pénzünkből.
2017. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd egyszer embereire talál az ilyen, aztán azok majd akkor adnak neki. Könnyű olyan emberek között nagypofájuskodni, nyálat verni, erőt fitogtatni akik nincsenek egy súlycsoportban veled. Nem bántásból írom, csak a példa kedvéért , ez jutott most az eszembe ; nézd meg egyszer Marian Cozmat (isten nyugtassa) mekkora nagy darab gyerek volt és milyen csúnya vége lett.
2017. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az utolsónak ebben igaza van, senki se legyőzhetetlen, az ilyenek előbb utóbb megkapják a magukét, bár az is lehet hogy a hasonló kaliberű emberekkel nem mer keménykedni:D
2017. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!