Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30+ Férfiak! Milyen külső/bels...

30+ Férfiak! Milyen külső/belső tulajdonság fog meg egy nőben?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
a csöcs
2017. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
meg a segg
2017. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Hogy emberszámba vesz. Az már fél siker. Ha mellette még kicsit szebb, mint Magdi anyus, akkor már jók az esélyei.
2017. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igényesség, pozitiv kisugárzás
2017. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Belső: jóindulatú, mély érzelmi világa van, nem anyagias, értelmes, összeszedett a gondolkodásmódja, mentes a káosztól és szeszélytől, önellentmondástól - de eddig az összes általam ismert nőnél ezek egyike se volt jelen, esetleg legfeljebb egyetlen tényező, ezek közül.


Egyébként jó, ha szenvedélyes, mégis szerény, a félénkség pedig szexepiles. NE legyen maszkulin, NE irányító típus legyen, inkább szelíd, anyai, figyelmes.


Külső: formás, viszonylag nagy segg az egyik legfontosabb, és elfogadható arcszerkezet. Főleg ázsiai típus. Kicsi, vagy közepes, formás mellek, darázsderék, átlagos, vagy vékony testalkat, rövid, vagy átlagos hosszúságú lábak.

2017. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem túl magas, inkább aranyos de formás és nem lapos. Vidám, kicsit önirónikus/kritikus de ne teszetosza. Infantilis is belefér. :) Legyen helyén a szíve.
2017. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Az 5. hozzászóló írása olyan, mint egy nagy, villogó, piros felkiáltójel.

Ha valaki így jellemzi az ideális nőt, akkor tipli van, de izibe! Bántalmazók, de minimum elnyomó férfiak tipikus nőleírása ez.

2017. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Külső: átlagos testalkat, színes (kék, zöld) szemszín, fekete vagy vörös hajszín, szép lábak.

Belső: érdekelje a világ eseményei, tudjon az igazáért kiállni, de ha kell, akkor legyen kedves azzal, aki megérdemli.

2017. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es: valójában aki rosszindulatú kettőnk közül az te: az előítéleteddel.


Ami leírást adtam lelkiekre és gondolkodásmódra, ezek nagyjából rám is illenek, pont ezért vonz az ilyen nő.


Az más kérdés, hogy a hímsoviniszták között is vannak, akiknek a szelíd nő tetszik.


Na de mégis hogy jön ide az, hogy szeretem, hogy gondolkodik a nő, és nem kaotikus?? Ha fordítottra vágynék, akkor volnék elnyomó. Aki tud gondolkodni ennyivel több az esélye, hogy kevésbé nyomják el.


mi baj avval, ha egy férfi a szelíd nőkhöz vonzódik? Főleg hogy én is szelíd vagyok, pont ezért vonz az ilyen nő.


De az ilyen magadfajta rosszindulatúaktól, előítéletesektől azonban jó, ha az élet megkímél engem...

2017. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

És a 7-es már csak azáltal is lebukott, hogy NEM az első két válasz írójába kötött bele, ha már annyira kötözködni akart... "csöcs , segg és kész" lényegileg ezt írta az első kettő. (Más kérdés, hogy jobb volna,

ha senkibe nem kötnél bele alap nélkül!)


Az persze nem elnyomó férfi, mi...? "csöcs, segg és ennyi".


De az én értelmes idea leírásom szerint "én vagyok hímsoviniszta elnyomó"...


Átlátszó és előítéletes vagy, hetes...

2017. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!