Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30+ Férfiak! Milyen külső/bels...

30+ Férfiak! Milyen külső/belső tulajdonság fog meg egy nőben?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hetes alatt ezt értem: okt29-én, 22:07
2017. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy igazi rózsalovag voltam,hiba volt. Ma már csak a szexuális kisugárzásuk. Mintha kelendőbb is lennék bár lehet az egzisztenciám miatt.31F.
2017. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
32%

Kinek, mi...de sajnos sokszor pont más kell, ami éppen van, aztán később rá jössz, hogy nem is volt olyan rossz...

Szerintem legyen kisugárzása, szeressek a közelében lenni, legyen közös témánk, érdeklődésünk, tudjunk beszélgetni, társasjátékozni.

Legyen ápolt, és illatos...

Normális testalkatú, bár a test változik, (ismerek sok olyan nőt aki esküvő után, kétszeresére duzzadt, és nem azért mert babát vár...).

Azért, ha lehet legyen sportos, és szeresse ha símogatják.

Szeresse a csendes estéket, mikor fejét az ölembe teszi, és simogatom úgy alszik el...

Legyen kezdeményező a szexben, és aktív, ne csak egy szalmazsákként feküdjön...

Legyen termékeny, hogy egy új élettel ajándékozhasson meg.

Tudjon főzni, szeresse a háztartási munkákat, amiket akár együtt is végezhetünk ( szeretek porszívózni, porolni)

Legyen határozott, de tudjon kompromisszumot vállalni.

Higgyétek el, a legzordabb külsőt is széppé tudja varázsolni, a szép tiszta lélek!

2017. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!