Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják, hogy hétköznap...

Miért mondják, hogy hétköznap reggel kávézóban ülni unatkozó kitartottak szokása?

Figyelt kérdés

Vagy épp vásárolgatni, sétálgatni a vàrosban...

Én is jártam anno olyan beosztásban dolgozni, hogy szombat-vasàrnap munka volt, és kèt hétköznapot kaptam szabadnak, ilyenkor simán elmentem reggel vàsárolgatni (ruhàt), mert úgyis kevesen vannak, nincs tolongás.

Most egyetemre járok, van, hogy elmarad az egyik óra, vagy hosszabb a szünetem (2-4 óra zsinórban) ilyenkor is szoktam kávézóban ülni egy könyvvel, amit hatàridőre kell elolvasnom.


Mégis sokszor olvasok itt olyan negatív jellegű általánosítàst, hogy ez az unatkozó kitartottak szokàsa


2017. okt. 30. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irigységből, főleg azok akiknek nincs 5 perc szabad idejük.
2017. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is egyetemista vagyok, es en is szoktam delelott kavezoban ulni, ha epp ugy van oram, hogy hazamennem felesleges arra az idore, de valamit csak kezdeni kene addig magammal. Szerintem nincs ebben semmi furcsa. Felolem gondolhat barki barmit. Mondjuk, sokszor kaptam mar meg, hogy mi biztos nagyon gazdagok vagyunk, meg mindent megvesznek nekem, kozben meg sehol semmi. Van, hogy 1000ft-om van osszesen. Egy csomo ruham is turkalobol van, aztan ajuldoznak ossze-vissza, hogy a gazdag lany. :Dd

Rajuk kell hagyni

2017. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert nem látnak tovább a saját életüknél. Vagy 8-4-ig dolgoznak, vagy műszakosan 12 órákat, és akkor másnap alszanak 11ig... főleg akiknek gyereke is van, azok még a szabadnapjaikon sem szabadak.


Én nem mondom ezt, mert látom, hogy biztos van kitartott is, aki unatkozik, és azért csinálja ezt, de pl. lehet, hogy hétvégén dolgozik, épp szabin van, egyetemre jár, munka előtt kap be vmit (mert mondjuk 10re kell mennie, nem 8ra), munkamegbeszélése van a kávézóban, gyesen levő kismama aki 1 reggel erejéig lepasszolta anyukájának a gyerekét hogy barátnőzhessen... vagy épp közel lakik a plázához, és ebédszünetben kiugrott.

2017. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!