Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lúzer vagyok ha önzetlenül...

Lúzer vagyok ha önzetlenül segítettem felépíteni több ember életét akik később jócskán túlléptek rajtam minden téren?

Figyelt kérdés

Családom szerint én vagyok a legnagyobb lúzer. Pl. a régi munkahelyemen beszerveztem alvállalkozónak egy barátomat, aki már akkor jól megszedte magát, míg én nem profitáltam semmit. Ma már a havi bevétele annyi mint nekem az éves. Családom szerint a tudásommal nekem kellett volna beszállnom hozzá cégtársnak vagy saját céget alapítani.

Sportok terén is ugyanez: hónapokig ingyen tanítottam a személyi edzés minden trükkjére egy srácot, előtte súlyzót sem látott soha! Manapság már úgy hallom a Youtuberól több bevétele van mint nekem a fizetésem, a kliensei számát meg ne is vegyük ide.

A családom szerint mindezt én is elérhettem volna, ez mind nekem járna, mert az én tudásom, segítségem van mögöttük, csak túl lúzer voltam.

Nekem ez magamtól eszembe se jutna, örömmel segítettem, nem vettem úgy hogy kihasználnak.



2017. okt. 30. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tudás egy tõke amit õk jobban megkamatoztattak
2017. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mert nem is használtak ki, ha Te ajálnkoztál nekik...

Annak viszont örülök, hogy valaki önzetlenül tud segíteni ebben a világban. Nem lúzer vagy, hanem menő! Légy magadra büszke!

2017. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Azért a számokkal itt egy pici túlzás van. Youtube-on ha nem Tibi atya oldala akkor nehezen hiszem.
2017. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3.


Lehet angolul videózik a csávó...

Amugy ki ez a Tibi Atya? Én meg sosem láttam egy videóját sem, de most sem találtam róla semmi különöset.

2017. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szuper vagy, hogy egy ilyen családdal a hátad mögött normális ember lettél! Persze ez csak az én „normális” fogalmam, a családod szerint az a „normális” ember, aki másokat eltiporva csupán az anyagi javakat hajszolja…


Az jutott a történetedről eszembe, hogy talán pályát tévesztettél, és életvezetési tanácsadónak vagy valami hasonlónak kellene lenned.

2017. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!