Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek pesszimisták...

Az ilyen emberek pesszimisták szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Akik a Family Guy/South Park féle sorikban (meg akár Radics Peti videóiban) csak a káromkodást látják, és azzal jönnek hogy "hú ez de gagyi, csak eszeveszettül káromkodnak benne, mi ebben a vicces?" vagy nem feltétlen az ilyen káromkodós paródiákra, hanem mondjuk egy híres költő versét parodizálják ki (mondjuk Petőfiét - lássátok, van az úgynevezett "Petőfi Japánul" című videó) és azzal érvelnek hogy "nektek hogy esne ha egész életeteket erre szentelitek, hogy 200 év múlva kiparodizáljanak titeket" stb... Az ilyen emberek szerintetek pesszimisták?

AZ én véleményem szerint azok, mert lényegében csak a rosszat látják a paródiákban is.


2017. okt. 30. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Rövid leszek.

Nézd meg radír petitől a jönnek a migráncsokat és vedd úgy, hogy az ott kiparodizált ismeretlen emberek a szüleid-testvéreid-rokonaid-barátaid, majd az egyik poénba tedd magad....például idézve az öreg fickónál:"...szeretném, ha jönnének a migráncsok és megerőszakolnák az unokámat...".

Ez az unoka te lennél a valóságban és biztosan boldog lennél e humor tárgya. Ugye?


A poénoknak is ismerni kellene a határait, mer az említett példa már takóság finoman fogalmazva.Petike kurta sok becsületet megsértett e videóval bár poénos, de éveket kaphatott volna s nem véletlen, hogy le is szedte e feltöltést...ennek semmi köze a pesszimistákhoz...


A south park nem sért személyeket leszámítva az "ódiszokat":DDD

2017. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Láttam Petinek azt a videóját, és hogy őszinte legyek, bármennyire is vicces volt, valóban elgondolkodtam azon amit mondtál. Igaz, én nem az a fajta vagyok aki megsértődne egy ilyenen, de elhiszem hogy vannak akik nem néznék jó szemmel. De ha jól emlékszem nem ez miatt kényszerült törlésre, hanem sokkal inkább politikai okok miatt törölte, mert sokan azt hitték hogy baloldali vagy micsoda, passz nem vagyok ilyen téren otthon, de emlékszem többen kifogásolták a politika miatt mint a tartalom miatt. Tény hogy azóta kicsit visszavett.
2017. okt. 30. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha asszonykájával és gyerekével is csinál egy kis viccet mindezek előtt, lehet ma sehol sem lenne s családja sem...

Mondjuk párjából a poén kedvéért libancot csinál s gyerekéből kutyakaját...vajon nevetne rajtuk?


Nem sértődés van, hanem megalázás és hatalmas különbség.

Aki viszont ezt még észre sem veszi, komoly baj van s azok családjával kellene ilyesmit produkálni.


Igazából e téren-humornál, úgy üss másokra, mint ha magadra-családodra ütnél.

2017. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pesszimista nem ezt jelenti, nem ismered a szó jelentését. Inkább korlátoltnak és humorszegényeknek nevezném őket.
2017. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a kettő Family Guy/South Park nagyon jó. A pesszimista embernek adhatsz ötleteket, csak felesleges, mert a "DE" világában él, s nem az "ÉS" világában.

És akkor mi van, ha csúnyán beszélnek? A Barátok Közt jobb? Jobb a xarkeverést nézni? A gyilkos elmék jobb?

2017. okt. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Közel sem vagyok pesszimista (sőt), sem humortalan vénzsák.

Egyszerűen nem bírom Radics Peti videóit. Nem az én ízlésem. És?

A homofób poénokat még annál jobban is gyűlölöm (heteróként). Nálam a poén nem a káromkodásban rejlik, csak 12 évesen tartottam ezt a stílust viccesnek.

Van, ami tetszett tőle és megnevettetett, de összeségében nem annyira nyűgözött le.


A South Parkban több társadalmi kritika van szerintem.

2017. okt. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!