Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki azt mondja hiáányozn...

Ha valaki azt mondja hiáányoznak neki a veled való beszélgetések akkor szerintetek mint személy is hiányzol neki? Mi a ti személyes tapasztalaitok ilyen téren?

Figyelt kérdés
Az egyik "barátnőmről" van szó.Azt mondta hiányoznak neki a velem való beszélgetések,hozzátette én is, de a beszélgetések nagyon hiányoznak neki.A nyomatékos hangsúly a beszélgetéseken volt.Pont amiatt távolodtam el tőle,mert folyton magáról beszélt,mellette nem lehetett kibontakozni.Nem tud úgy hallgatni,hogy elmondjam neki ami bennem van.A másik ok,ami miatt távolságtartó vagyok vele,hogy nem képes megadni egy alaptiszteletet,voltak kifejezetten szemtelen,pofátlan megnyilvánulásai.Az én születésnapomról nem kellett,hogy megemlékezzen,ha elmentem az övére mondta a kisfia összetenyerelte a süteményt,hozzátette születésnapi összejövetelt hétvégére tervez,de egy szóval se mondta menjek el.A másik közös barátnőnk születésnapját sosem felejtette el.Az enyémet sem,csak nem volt képes irni, eljönni,és nem egyszer.Sokszor voltak rejtett gúnyos megjegyzései.Ha valamit nem megtettem neki azt sem mondta köszönöm,holott neki rosszul esett amikor hozzá közel álló személy igy viselkedett vele.Most veszetség is érte,meghalt az apósa az elmúlt héten.Összefutottunk ma és akkor mondta gondolt rá,hogy ir nekem.Meg reméli nem bántott meg akaratán kivül.A sok tiszteletlen megnyilvánulás,beszólogatás nem hiszem,hogy akaratán kivül volt.Úgy érzem neki az hiányzik amit vár,remél tőlem egy jó lelki beszélgetés.Kutyából nem lesz szalonna.Ha újbol elkezdem őt meghallgatni,összejárogatni vele,ha hagyom ugyanúgy fog viszonyulni hozzám.Változtam is azóta,más dolgok, emberek váltak számomra fontossá.Ez nem is volt valódi barátság.Ha igazán fontos lettem volna számára nem vett volna semmibe hosszú időn keresztül.

2017. okt. 31. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi értelme ennek a kérdésnek, vagy mit akarsz hallani. Ha nem tisztel, és nem érzed jól magad vele, akkor teljesen mindegy, hogy mit milyen értelembe mond. Ez kissé úgy hangzik, mintha ez a “hiányoznak a beszélgetèseid” az egyetlen “kedves” szava lenne hozzád, és te ezen fenn vagy akadva. Minek ezen rágódni? Ha valaki hazudna is nekem arról, hogy hiányzom neki, nem számítana, így a féligazságai sem.

Ha tudod, hogy nem valódi barátság, miért tetted fel a kérdést?

2017. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kiakartam irni magamból.Meg amit mond elég meggyőzőnek tűnik,de tudom nem az van mögötte.Kicsit elbizonytalanit de lehet ez is a celja, hogy lelkiismeretfurdalast okozzon bennem.Vagy csak egy lecke ez,megtanuljak kiállni a döntésem mellett,hogy nem tartom vele a kapcsolatot.
2017. okt. 31. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Fölösleges para. Nem olyan nagy ügy lepattintani a kellemetlenkedõket.
2017. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!