Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek flúgosnak, csak...

Miért néznek flúgosnak, csak mert érdeklődöm valami iránt, amit mások utálnak?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, és van egy "felesleges" töltelég tantárgyunk, amit mindenki gyűlöl. Én is belátom, hogy egyáltalán nincs köze ahhoz, amit amúgy tanulunk, de szerintem érdekes, és a szaktársaim nem tartanak normálisnak emiatt. Nem azért jöttem egyetemre, mert nem érdekel semmi sem, hanem azért, mert alapvetően jó dolognak tartom a tudás bővítését, és szívesen tanulok új dolgokat. Ez a mai volágban már gáznak számít? Nem vagyok egy otthon gubbasztós, folyton tanulós valaki, eljárok bulizni, vannak barátaim, meg minden.

2017. nov. 2. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a tantárgy?
2017. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként hogy a fenébe jutottál el addig a gondolatig, hogy a tanulás gáz lehet? :)) Nem, nem gáz, még ha mások szerint gáz is, Téged ne érdekeljen, ha szereted. :) Az meg marha unalmas lenne, ha mindenki ugyanazt szeretné, örülj, hogy téged még ez is érdekel. :) Lehet csak irigykednek, hogy Te élvezed, amíg ők kínlódnak. :D
2017. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!