Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyhogy ilyen?

Hogyhogy ilyen?

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy srác, aki iszonyatosan helyes. Csomó lány próbálkozik nála, és amellett hogy helyes, kedves is, nem nagyképű. Október eleje óta beszélek vele, nagyon jó humora van, aranyos, segítőkész, értelmes. Kiderült, hogy még egyszer sem volt barátnője, és még senkivel sem létesített szexuális kapcsolatot. Hogy lehet ez? Általában akik helyes fiúk, azok hamarabb elvesztik szüzességüket, és több barátnőjük is volt.

2017. nov. 2. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, vár "az igazira".

Esetleg van valami nagyon nagy gond vele.

Vagy nem a lányokat szereti.

2017. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
B..uzi
2017. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Engem is mondtak már helyesnek és titokzatosnak, akik akartak valamit, kitalált ürüggyel lepattintottam őket, a miértje is meg van: a problémák elhárítása.

Az öregek úgy tartják csak a gond van a másikkal, örüljek hogy magam vagyok, én elhiszem nekik mert én is így gondolom.

Tisztában vagyok vele hogy másnak meg pont miattam fáj a lelke, de nekem így jó.

Annyi különbséggel hogy nekem első testi kapcsolatom 12-13 évesen volt, ott a csaj adta magát.

25F

2017. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vallásos, talán.
2017. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszeru: meleg.

Esetleg melyebben vallasos.

2017. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bemutatsz neki?:(
2017. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pont annak köszönheti a zen szerzetesi nyugalmát, és a kiegyensúlyozottságát, hogy nem "vállalja túl" magát: lehet, hogy elég most neki az egyetem, meg az egyéb dolgai, amiket csinál; hogy ez maximálisan lefoglalja, és tudja, hogy nincs ideje még egy lányra (akár srácra) is.

Vagy csak nem akar kapcsolatot. Bármilyen hihetetlen, vannak ilyen emberek, és nem feltétlenül azért, mert lelki sérültek, hanem mert egyszerűen nincs rá igényük, szükségük.

2017. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pontosan ez volt/van. Egyetem előtt volt egy nagyon kegyetlen csalódásom. Nekem voltak barátnőim, külsőre kimondottan szép lányok. Sajnos lelkileg egyikkel sem működött viszont. Aztán ezt a csalódást követően úgy voltam vele, már annyira páncélt emeltem a szívem köré, hogy inkább koncentrálok 100%-ban az egyetemre és a szakmai sikerekre.

Azóta egyedül vagyok igazából, volt egy-két randim, de nem éreztem működőképesnek. Most épp az orvosi egyetemet végzem, miközben dolgozok is... szóval totálisan semmi időm nincs randizni sem. Nagyritkán elmegyek bulikba, nyáron fesztiválra...de az egyéjszakás kaland nem az én műfajom. Többször lehetett volna benne részem, de egyszerűen a lány kihasználásának érezném.

Szóval nem tudom mi a megoldás... már olyan régen nem voltam szerelmes, hogy nem is tudom mit hagyok ki :(

2017. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szóval te vagy a soha rá nem érő jóképű facér orvos pasi a filmekből? :)

Nem értem miért nem ismerkedsz? Próbálkozz Tinderen, szerintem hamar találnál barátnőt... olyat aki nem csüng rajtad 24/7


Nekem mindig olyan pasi kellett amúgy, aki nem lóg a nyakamon és önálló. Valahogy soha nem bírtam azokat akiknek semmi életük és rámcsimpaszkodtak. :)


Anna 25N

2017. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen egyszerű. Kipróbálnám a netes ismerkedést, de tartok tőle, hogy túl felületes az egész (barátaim is csak randizgatnak, havi egy lányt lepörgetnek, aztán ennyi. Semmi komoly... A lányoknak meg 100 alfahím írogat folyton, ami miatt nehéz értelmes kapcsolatot kialakítani)

Úgy érzem, ha már belekezdek egy kapcsolatba, akkor szeretném komolyan venni. Persze nem túl nyálas romantikus dolgokra gondolok, hanem minőségi időt szakítani egymásra. Amúgy már nem keresem a Nagy Ő-t, kifejezetten ostobaságnak tartom. Tényleg csak arra vágyok, hogy valakivel jól érezzem magamat. Bár totál nem vagyok magányos, megszoktam az egyedüllétet és élvezem is a szabadságot... de azért nyilván emlékszem még milyen érzés amikor egy nő nyakának illatát érzem :)

2017. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!