Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon boldog vagyok vagy?

Vajon boldog vagyok vagy?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lehetőségem van tinédzser létemre, minden városi rendezvényen és egyéb helyeken szervezési munkákat végzek, egyszóval rendesen benne vagyok a diák életben. Sok barátot tudhatok magamnak, mégis sokszor egyedül érzem magam. Mindig úton vagyok. Folyamatosan utazok, világot látok, és ez nekem a minden. Van amikor nagyon boldog vagyok,de mindig mikor elmúlik egy nap, egyszóval elmúlnak az élmények, kisebbfajta depresszivitás jön rám, amit nem tudok hova tenni. Rengeteget minden megadatott nekem ami lehetőség, és nem tudok érte a sorsnak igazán hálás lenni, minden nap úgy fekszek le, hogy el sem hiszem hogy ennyi minden jutott nekem. Viszont Ha igazán boldog lennék nem gondolkodnék az elmúláson. Mindig azon agyalok, hogy a napok és az élmények múlnak,és szomorúan gondolok rájuk, illetve mindig arra, hogy ezek az emberek akik részt vesznek az életemben, egyszer nem lesznek, és kénytelen leszek beletörődni a hiányba, a fájdalomba.

Kicsit összetett.

De miért van ez?



2017. nov. 3. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van legjobbarátod, szerelmed akkor szerintem nem éreznéd(habár nemtudhatom hogy van-e vagy nincs) magad egyedül, kell egy-kettő olyan személy akivel mindent megbeszélhetsz, és jó életed van, van sok lehetőséged és örülj neki. Habár nem is nagyon irigylésre méltó ha mindig uton vagy meg hogy szoktál szomorú is lenni. Én biztos agyon stresszelném magam.Jó ha másoknak segítesz és csinálsz ilyen dolgokat de tulzásba sem kéne vinned. Szánj egy kis időt magadra, barátaidra,csládodra és még az igazit is kereshetnéd(ha szingli vagy).És ne gondolj folyamatosan a jövőre meg a múltra, éldd meg a jelent.Legyél boldog.Ha nem vagy tőle annyira boldog amit most csinálsz akkor hagyd abba ha akarod ha nem akkor ne.:D
2017. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy boldog vagy-e azt csak te tudod eldönteni. Viszont a boldogság az mindig ok nélküli.

Tanulj meg nem aggódni a jövőn és minél kevesebbet élni a múltban. Ne agyalj! Tudom ez nehéz, meg felfogni azt is, hogy miért nem jó. :)

Tanuld meg azt, mit jelent a jelenben élni. Miután kezdtem megérteni és alkalmazi, akkor értettem meg mi is a boldogság. Sok sikert!

2017. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!