Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz ha 1 évvel egy 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 1 évvel egy 4 éves kapcsolat után még mindig minden nap eszembe jut a párom és azon gondolkozom hogy vajon mi van vele, mit csinál, boldog-e?

Figyelt kérdés
20/F
2017. okt. 14. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, mert érzések, ezek már csak ilyenek. Szerintem most már meg kellene próbálod újra barátnő után nézni, de közben meg elhessegetni az exedről alkotott gondolataidat, vagy amikor jönnek, akkor arra gondoloni inkább, hogy valamiért csak szétmentetek.
2017. okt. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem a párod, de úgy beszélsz róla még mindig. Változtass ezen. Kezd azzal, hogy ő már az exed. Ne a múltban élj, mert ez elvesztegetett idő. Vedd észre a jót a jelenben és építsd a jövőt. Tűzz ki magad elé célokat, legyenek ezek akár kis, akár nagy dolgok. Tölts több időt a barátaiddal és próbálj ki új dolgokat, lehetőleg olyan dolgot, ami kívül esik a komfortzónádon. Lehet ez tánc, egy új sport, vagy kezdj el tanulni valamit, ami kicsit más, mint a megszokott. Lépj ki a saját árnyékodból.
2017. okt. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy érzelmileg már régebben sikerült elengedtem.

Nem gyötör már, de mégis valamiért bánatos és egyben szép amikor eszembe jut a múltunk.


Az hogy most érdekel hogy mi van vele, azért van szerintem, mert mindent megosztott velem. Hiányzik az, hogy én lehetek az akinek elmond mindent.

Az is jól esne, ha tundám, hogy boldog és látnám hogy nevet stb.

2017. okt. 14. 07:32
 4/6 anonim válasza:
Nekem még a mai napig hiányzik az exem, pedig már másfél éve véget ért a kapcsolatunk. Szerencsére már elköltözött a városból... nem tudom mi lenne ha újra látnám... nem egyszerű a helyzet... megértelek. 30/F
2017. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az előző exem 2.5 évig volt az eszembe, de új párom már 6 hónap után volt. Nem befolyásolta alapvetően az életem, voltak rosszabb időszakok de akkor is csak az én fejemben volt a régi. Szerintem teljesen korrekt és normális az érzés. Olyan három év után viszont teljesen érdektelenné vált számomra... :)
2017. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak VOLT a párod.
2017. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!