Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye ezzel nem vagyok egyedül?...

Ugye ezzel nem vagyok egyedül? (művészettel kapcs. )

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran érzem úgy, hogy szívesen rajzolnék, alkotnék valamit. Aztán amikor eljutok oda hogy elkezdhessem, leblokkolok, hirtelen elmúlik a kedvem, nem lesz belőle semmi. Ez miért lehet? Nektek volt már ilyenetek, mit csináltatok? Olyan rossz érzés.

#leblokkolás #alkotni vágyás
2017. nov. 3. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak nem a rajzolással, hanem az írással.
2017. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És van erre valami megoldás?
2017. nov. 3. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy vele egyedül

Lehet furán hangzik de szerintem nincs meg úgy a kedv mint azt hiszik többek között én is

Vagy benne lehet még a félsz hogy jó lenne valami nagyot alkotni aztán amikor elkészül vele az illető nem biztos hogy olyan jó mint amilyenre számított de ki tudja

Ez leginkább rám jellemző

Pihenj lazíts és ne görcsölj ezen ezt tudom tanácsolni

Aztán fel a fejjel egy szép napon túl szárnyalod még Picassot is.

Bízz bennem.

2017. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Elszállt az ihlet, ezért elkezdtem képeket nézegetni és több kép összemixeléséből megalkottam a sajátomat.

2017. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyannyira nem vagy egyedül ezzel, hogy neve is van a jelenségnek: fehérlap szindrómának hívják.
2017. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve ettől szenvedek én is. Csak akkor tudok befejezni egy razjot, ha valami nagyobb célom van vele, és határidős.


És így akarnék grakifus lenni...

2017. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Grafikus*

Bocs, este van már. :)

2017. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam, segítettetek is! :)
2017. nov. 4. 00:55
 9/10 anonim ***** válasza:
A nagyok nm úg élltaj hozzá, hogy most lenyűgözöm a világot, hanem tették, amihez kedvük volt festettek, írtak és valami nagy lett belőle, akaratuk ellenére.
2017. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régebben tizenéves koromban.

De azóta nyitottabb vagyok inspiráció szerzéstől kezdve több anyaghasználatig - idővel pedig túl kreatív lettem. 24/7-ben papír s rajzeszköz van mellettem.


Amint beugrik valami azt el nem felejtem s egyből papírra vetem.


Minnél aktívabban kattan rá az agyad az ötletre annál nehezebben teszed le az eszközt.

2017. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!