Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ronda nőként milyen esélyem...

Ronda nőként milyen esélyem van ha van egyáltalán? Van megoldás vagy ássam el magam, mert egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Az előnytelen külsejű férfiak is megaláznak, beszólnak. Munkások is mindenki..

2017. nov. 1. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Na de mégis miért tartanak rondának?
2017. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kéne látni, hogy hogyan nézel ki. Viszont nem a munkásokból kéne kiindulni, mert akik neked beszólnak, valószínűleg eszüknél fogva bárki másnak is.
2017. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igy sajnos nem tudjuk megmondani, mert leheet nem is vagy ronda csak testkepzavarod van....
2017. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
mutass képet
2017. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg "ronda" ember él teljes életet normális kapcsolatban, jó munkával, kiegyensúlyozott légkörben. Hogy miért? Mert ők nem vesznek arról tudomást hogy hogyan néznek ki, csak élnek úgy ahogy szeretnének, nem foglalkoznak azzal hogy miért rondák, ezáltal semmilyen negatív "örvénybe" nem sodorják magukat, mint pl. itt a GYIK-en a "csúnyák", akik egész nap azzal vannak elfoglalva, hogy ők örökre egyedül maradnak.


Ha a környezetedben senki nem szeret a külsőd miatt, akkor érdemes máshol társaságot keresni pl. Tudom nem könnyű, de nem egy rossz dolog ez, mármint az új ismeretek, emberek megismerése.

2017. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz megmondani, hogy tényleg csunya vagy, vagy csak annak látod magad.

Egyébként pozitív kisugárzás, előnyös, stílusos öltözködés és gazdag lelkivilág rengeteget számít/ javít a külsőn.

2017. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sokan csúfoltak, és a boltban, hivatalban senki se segítőkész. Hiába viszonyulok normálisan, elítélnek a csúnya külsőm lévén. Ezen felül folyton bámulnak és röhögnek rajtam.
2017. nov. 1. 16:59
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
az ötös választ felpontoztam, mert értelmes
2017. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Voltak akik kedvesnek tartottak, de senki se akarna kapcsolatot velem.
2017. nov. 1. 17:02
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

a hatost is felpontoztam, mert értelmes a válasza


Kedves kérdező, hallgass rájuk! Indulj el azon a vonalon, h nem mindenkinek számít a külső. Ha egy "ronda" embernek lehet párja, akkor bármelyiknek lehet. Pierre Richard elég "ronda" jó példának. Hm?

2017. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!