Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14/L vagyok.16/F-nak karácsony...

14/L vagyok.16/F-nak karácsonyi ajándékon gondolkodom. Nem legyen túl drága. Gépésznek tanul. Max. :3000-4000ftig gondolkodtam. Valaki esetleg ötlet?

Figyelt kérdés

2017. nov. 6. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit számít minek tanul? Nem hiszem hogy cnc gép alkatrészt akar kapni :D


Inkább érdeklődési kört írj.

2017. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi nem tudjuk, hogy mi a hobbija, milyen dolgokat hasznal, mi nem tudunk semmit, ezt neked kene tudni. En nem fiu vagyok, de en valami olyannak mindig orulok, amihez lehet valamit fuzni, tehat sajat keszitesu dolgok, vagy barmi, aminek van valami jelentese. Bar azt sem tudjuk, hogy most ti egy par vagytok, vagy nem? Ha egy par vagytok, pl lehet nagyon szep fenykepkereteket kapni, peldaul 4 keret egymas mellett, felette pedig egy szoveg, peldaul "Love", vagy "Friends", barmi rengeteg lehet. Azok a dolgok mindig jok, amiket nem hasznal el az ember es vissza lehet ra nezni idovel :)
2017. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Testvérek vagyunk. Érdeklődési köre:Szereti a motort/motorozast és Ferrari rajongó
2017. nov. 6. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami póló? (olyan mintával amit szeret, mondjuk kedvenc sorozatával, kedvenc szereplőjéhez, videojátékához kapcsolódó)
2017. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bögre/párna, amin egy ferrari v. egy motor van. Esetleg egy ferrari/motor dísz vagy óra, póló. Stb.

16/L

2017. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!