Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A nagyszüleimnek egy hét...

A nagyszüleimnek egy hét múlva lesz az 50. házassági évfordulója. Van valakinek valami nem túl drága és kreatív ötlete?

Figyelt kérdés
Gondolkoztunk azon, h elvinnénk őket valami helyre kajálni. Ha tudok jó helyet miskolc közelében, ami alkalmas lehet ilyen rendezvényre, irjon. Nagymamám szeretné ha együtt lenne a család, ami megoldható, nehezen, mert a család màsik fele pesten lakik. Valami ajándék is kéne, csak nincs nagyon ötletem...:/ bármilyen kreatív ötletet szívesen veszek :) előre is köszi

2016. júl. 7. 14:46
 1/8 anonim válasza:
1%

Vonatjegy Pestre és McDonalds-os kupon, ti meg mennyetek kocsival, hogy kettesben élvezzék az évfordulót.


Ha a pesti része a családnak lemegy Miskolcra akkor egy Miskolc/Miskolc közeli étterembe vigyétek őket.

Ajándék meg mondjuk egy kis kreatív sport: az étteremből fogyasztás után futva, fizetés nélkül távozzatok, jó kis élmény lesz az egész családnak :)

2016. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csináltassatok nekik egy tortát, annak örülni szoktak ilyenkor. Meg lehet beszélni a cukrászdával, hogy a tortát odavigyék az étterembe, ott meg az ebéd után felszolgálják.

Vegyetek virágot is, és persze más ajándékot is vehettek nekik..

Szerintem Miskolcon tartsátok, vagy Miskolc mellett.

2016. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nálunk is volt egy 50. évfoduló, de mi étteremben tartottuk és kihívtuk az anyakönyvezetőt és újra összeadta őket, szép beszédet mondott.
2016. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora a família, mi is étteremben (különteremben) szerveztünk aranylakodalmas bulit, szereztünk zenészt, az ajándék pedig egy wellness-hétvége volt, pontosabban 2 éjszakás tartózkodás hétköznap.:-) Összedobtuk az egészre a pénzt, nem volt vállalhatatlan összeg családonként.

A Miskolc környéki éttermeket nem ismerem, ebben nem tudok segíteni, nyugdíjas ajánlatok pl.:


[link]

[link]


Ti ismeritek őket, minek örülnének.

2016. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyik választ, sokat segítettek :)
2016. júl. 7. 15:44
 6/8 anonim válasza:

Ajándéknak ajánlom ezt: [link]

Ebbe bele lehet rakni az unokák/gyerekek fotóit. Az étterem költségét össze lehet dobni családon belül.

2016. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én nagyszüleimnek egy év múlva lesz 50. házassági évfordulója és én is gyűjtök ötleteket.
2016. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok nekik az ötvenedikhez! :)

Kívánok nekik még sok-sok évet együtt!

2016. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!