Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki jól hazudik?...

Van itt olyan aki jól hazudik? Aki ilyen kis életeket talál ki magáról (mást mond a barátoknak, mást a munkahelyén), hogy kezeli, hogy ne mosódjanak össze, pl. egy közös találkozáskor?

Figyelt kérdés

Igen, rólam van szó... Jól hazudok, élvezem, és nem azért csinálom, hogy ártsak vele az embereknek, hanem mert így egyszerűbb, bulisabb, és az emberek jobban elfogadják a hazugságot.


Lényegében ilyen kis kitalált életeim vannak, voltak - konkrétan nem írnám le, de jól ki van találva, és profin kezelem.


Viszont egy ideje egyre többször ér kellemetlen szituáció, legtöbbször találkozásokkor (valaki mindig beszól valamit, amit nem kéne), és ilyenkor nem igazán tudom kezelni a helyzetet.


Aki hasonlóan éli az életét, hogyan kezeli az ilyen helyzeteket?


2017. nov. 6. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én jól nyalok puncit. Én is játékban vagyok?
2017. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát pl úgy kezelem hogy nincs közös találkozás. Ha van 2 ember egyiknek ezt mondtam másiknak azt akkor vigyázok rá h ne találkozzanak és ha mégis akkor ne legyek ott. Nekem is volt már ebből balhé azóta megtanultam h jobban oda kell figyelni. Persze én nem hazudok külön kiséleteket csak szépítek a rosszon 1-2 helyen mert nem szeretek magyarázkodni és nincs is értelme. Igazad van az emberek szeretik a hazugságot mert még nem tudják nem is fáj. Szóval kerüld a helyzeteket amikor tali van.
2017. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
undorító egy ember lehetsz. hánynom kell tőled!
2017. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Így egy idő múlva elfogod vesziteni az embereket,mert rájönnek,hogy nem vagy őszinte.A helyedben inkább megpróbálnék változtatni ezen.Aki igazán kedvel az kedvelni fog anélkül is,hogy sziporkázó történeteket találsz ki és mesélsz magadról.
2017. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én megértem őt, sokkal egyszerűbb mint magyarázni dolgokat amiket nem értenének meg.
2017. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.


Igen, sajnos pont a találkozókkal van baj - valahogy mostanában egyre gyakrabban fordul elő, és persze valaki mindig beszól valami baromságot... aztán néha még folytatja is (valahogy nem veszi a lapot), pedig próbálom terelni a témát.


Múlt héten akadtam ki igazán, amikor ügyvédnél voltam adásvételen (a telkemet akartam eladni 1 millióért), minden tökéletesen ment (előadtam a vevőnek, hogy a barátnőm terhes, meg összeköltöznénk, és kell a pénz, sajnos veszteséggel kell eladnom...), erre az ügyvéd beszól "Ezt vette nálam múltkor?" - Erre előveszi az akkori adásvételi szerződést mintának, amin még 500.000 Ft volt a vételár... Úgy kellett magyarázkodnom a vevőnek, hogy "Csak annyit írtunk rá..."

Erre a vevő megkérdezi "Maga véletlnül nem ingatlankereskedő?"

Én kezdtem mosolyogva csóválni a fejem, erre az ügyvéd beszól "Mi másért járna ide minden héten?"


Hát köpni nyelni nem tudtam, oda se megyek többet, ennyit az ügyvédi titoktartásról...

2017. nov. 7. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Azigen :D összevissza hazudozol aztán még te vagy kiakadva... gusztustalan. De legalább ég a pofád rendesen egy-egy ilyen lebukásnál. Am k..va gáz csak szólok.
2017. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem gáz, csak jól kell csinálni - az a gáz, ha már túl sok ember érintett egy dologban (vagy ha már nincs olyan ügyvéd a városban, akinél még nem voltam).
2017. nov. 7. 19:15
 9/11 anonim válasza:
"Jól hazudok, élvezem, és nem azért csinálom, hogy ártsak vele az embereknek" Félmilliót akartál kicsalni valakiből te utolsó undorító féreg. Menj el orvoshoz!
2018. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Dehogy, annyiért fel sem kelek :)


1.07-t, és mindenki boldog és hálás volt - most 2.5-re hajtok, remélem összejön... ó, Istenem, nem is értik a lúzerek, hogy ez mekkora móka :)

2018. szept. 3. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!