Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bajba vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bajba vagyok! Barátnőmmel szex közben az ex-barátnőm nevét mondtam ki! de csak egy pillanatra. és véletlen volt. Nagyon meg sértődött rám egész nap olyan rossz kedve van akárhogy próbálom megvigasztalni ne megy?

Figyelt kérdés
tanácsot szívesen fogadok!
2012. dec. 26. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ugyanolyan keresztnevű lányt válassz barátnőnek!
2012. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Huuuhh.... Én valami romantikus dologra gondoltam, miközben olvastam a kérdést :) Szóval valami romantikus dolgot találj ki. Nem tudom miket szeret a barátnőd, nem ismerem, ezt neked kell tudnod. Mondjuk készíthetnél neki vacsorát :) De ez csak egy ötlet.
2012. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha esengsz meg magyarázkodsz,akkor visszatérő adut adsz a csajnak saját magad ellen és a dúrca elhúzódhat hetekig.

ne hozd fel többet és akkor 2 nap duzzogás után annyiban hagyja.

2012. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Joggal dohog a csajod. De gondolj bele, mi lett volna ha egy idegen csaj tangájába törölted volna meg az orrodat előtte. Az százszor nehezebben kimagyarázható baki lett volna.
2012. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Romantika ezerrel amíg meg nem enyhül.
2012. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat..nem hozom fel többet a dolgot lehet így job lesz..valamivel el kel terelni a gondolatait mert énis rosszul érzem magam ez miatt!
2012. dec. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!