Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki viszonylag meg van...

Van aki viszonylag meg van elegedve magaval meg az eletevel de kozben megse? 17L

Figyelt kérdés
Ugy erzem, viszonylag jol allok mindennel. Jol tanulok, vannak barataim, jarok sportolni, jo a viszonyom a csaladommal. De valahogy annyira el vagyok bizonytalanodva.. mmint nem vagyok elegedett egy csomo mindennel, mindig csak tobbet akarok.. meg peldaul latom h kicsit fogynom kene de nagyon nehez raszanni magam.Felsofokura keszulok, de annyira neheznek es tavolinak tunik.. stb. Valaki erzi magat hasonloan?
2017. nov. 8. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ne aggódj nem vagy egyedül ezzel a "problémával".
2017. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem két nagyon személyes dolgom van, ami nélkül képtelen vagyok elégedett lenni. Holott tudom hogy sokan élnének úgy, mint én. Természetes, hogy többet szeretnél, de ez legyen a legnagyobb bajod!

18F

2017. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is sikeres vagyok sok téren, de nekem is kevés a motivációm, mondjuk én tudom az okát és dolgozom rajta :)


neked is sok sikert és tegyél érte, hogy minden összejöjjön! ha teszel érte össze is fog! :)

2017. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezért ne csak előre nézz..

néha jó átlapozni, hogy milyen nyomorban is lehetnél...nekem ez segít

2017. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Jól megy a suli, a sport, és könnyű melóval suli mellett keresek annyit mint mások csak munkával. Fenn tudom tartani a kocsit amit magamnak vettem és haza is tudok adni. Barátaim is vannak, és jól kijövök az emberekkel.

Mégis sokszor úgy érzem hogy nincs célom az életben, nem haladok mert nincs hova.

18/F

2017. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!