Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért allergiásak...

A nők miért allergiásak annyira, ha az életkorukról van szó?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Szégyenlik.
2017. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Mert "hagyomány", hogy nőtől ilyet nem illik kérdezni.

Én pl. egyáltalán nem vagyok "allergiás" rá, de ha egy férfi kérdezi, akkor viccesen elütöm azzal, hogy emlékeztetem, ilyet elvileg nem "illik" kérdezni - a következő mondatban viszont általában a születési évemet mondom meg, aztán számolgasson:)

2017. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert tudják hogy a koruk haladtával az értékük egyre csökken.Úgy kb 20-25 évesen vannak a csúcson utána erősen leszálló ágba kerülnek. Ezért titkolják és ha tehetik hazudnak is róla.
2017. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
3-as hát pont nem.A 40 éves nők még értékesebbek mint a huszonévesek.Ők már tapasztaltak,egyenesek,nem köntörfalaznak,megmondják az embernek mit gondolnak,nem nyávognak minden hülyeségen.
2017. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
ez mekkora hulyeseg hogy nem illik megkerdezni, akkor honnan tudja az ember fia hogy hany eves a lany?? idioták.
2017. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tartok ott, hogy szégyelljem. Nem rejtettem el a születési évemet Facebook-on sem. Jövőre leszek 32. Valamelyik nő ismerős már 28. szülinapját is elrejtette...
2017. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es: persze, attól függ, mit akarsz azzal a nővel kezdeni. Barátkozni nyilván értelmesebb tud lenni (de nem feltétlenül! sokan pont olyankor kezdenek el lázba jönni, megunni a csendes házaséletet...), viszont párkereséskor egy 35 feletti nőnél már erősen elgondolkodik az ember, vajon miért is nem állapodott meg korábban, mi a gikszer.
2017. nov. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es nem feltétlen párkapcsolatról van szó,csak arról miért tagadják le a korukat.Te meg azzal jössz hogy szégyellik és nem olyan értékesek.Pedig még talán értékesebbek is tudnak lenni(már aki,úgy általánosan mondom).Ez nem párkapcsolat miatt.Párkapcsolatban megmondják a férjüknek mondjuk a tutit,értelmesen tudnak gondolkodni. stb-stb.
2017. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy nem értékesek, nem a 3-as válaszoló vagyok. Azt mondtam, hogy azért az sem minden szempontból igaz, hogy az idősebb nő hűdemennyivelfaszább lenne mint egy huszonöt éves.

Egyébként a párkapcsolati példám családcentrikus szemmel nézve férfira is ugyanez, tehát nem nőspecifikus.


Amúgy ez a korletagadás pont, mint a körömlakk, a túlzott smink, a szépségmánia stb. Senki nem érti, jól érzik magukat tőle valamiért és unaloműzésképp rákenik a férfiakra hogy miattuk van.

2017. nov. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!