Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megváltoztathatnál valamit...

Ha megváltoztathatnál valamit abban, hogy hogyan neveltek fel, mit változtatnál meg?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

A szüleim igazi mintaszülők, ilyeneknek kéne lennie mindenki szüleinek, mint amilyenek az enyémek. Imádom őket!:)

2017. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindent :(

Tönkretettek, főleg apám.

2017. nov. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Hogy nem húztak le a wc-n
2017. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindent. Teljesen elcseszték.

És a legjobb az egészben, hogy ők meg vannak győződve arról, hogy tökéletesen csináltak mindent.

2017. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Merjem kimondani, hogy NEM; legyek sokkal határozottabb, magabiztosabb.
2017. nov. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Többet engednék meg magamnak - "túlféltettek". És most arra gondolok, hogy anyám az a típus, aki tényleg sehova nem engedett. Nem alhattam ott soha egy barátomnál sem (és most nem "párra" gondolok). Amíg tehette, az osztálykirándulásra is jött "kísérőnek", ha nem jöhetett, akkor ellátta az ofőt egy csomó "rendelkezéssel" stb.
2017. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a tanulással kapcsolatos dolgokat, sokkal könnyebb lett volna, ha tudom amit most. (pl. a dolgokat, összefüggéseket kétszer, két irányból kell megtanulni, mivel különben csak egyik oldalról jut eszembe, és egy megfordított kérdésnél már semmi sem) Illetve nem szabadot volna olyasmiért dicsérni amiben erőfeszítés nélkül jó voltam (matek), mert ez azt a hozzáállást/benyomást keltette bennem, hogy ami ahhoz képest nehezebben megy (többi tantárgy, sport, stb.) az nem megy, nem nekem való, pedig valószínű azokat is könnyebben meg tudtam volna tanulni, mint sokan mások. A befektetett energiát és a fejlődést kellett volna jutalmazni, nem önállóan az eredményeket.
2017. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Apám egy mocskos alkoholista volt, akitől soha egy büdös jó szót és támogatást nem kaptam. 26 éven át kellett szenvedni közvetve-közvetlenül miatta.


A szomorú az, hogy alapvetően egy teljesen jó fej ember is lehetett volna, szerethető apa. A másik ami elszomorít, hogy nem dolgozott, csak segélyen éltünk meg anyám minimálbérén amit apám is lecsapolt. A saját munkakörömben az a vicces, hogy apám tőlem is jobban megállta volna a helyét. Szót értett az emberekkel, volt érzéke a műszaki dolgokhoz.


Gyakorlatilag egy teljesen jó módú család is lehettünk volna, rendezett házzal, autóval, szeretettel. Egyetemista koromra vehettek volna legalább hitelre egy lakást, ami mára ki lenne fizetve és 28 évesen nem egy szobát bérelnék.

2017. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem voltak szüleim de nem is foglalkoztak velem ezért mindig én voltam a fura gyerek az osztályban mert mindere magam kelet rájönöm.Katolikus suliba mentem volna ott kaptam volna minimális figyelmet mert álamiban csak fizetés felvétele számit a tanároknak nem is tanitani járnak be oda nagyon sokkan.
2017. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- nuku kivételezés öcsémmel

- kapnék zsebpénzt, és megtanulnám beosztani

- korábban engedném magam önállósodni (16 évesen is pl. 2 sarokra levő színházba értem jöttek kocsival, mert "veszélyes", nem engedtek el helyekre - nem hajnali diszkózásra, hanem délután az Auchanba sem :D... nem tanultam meg tájékozódni rendesen, csak későn)

- nuku verés, főleg nem 3as dolgozatokért meg azért, mert kulturáltan kifejezem egyet nem értésemet

- kevesebb elvárás a kitűnő bizit illetően

- öcsémmel is kivetetném a részt a házimunkából

- előbb engedném magamnak, hogy magam válasszam ki a ruháimat és engedném a szolid sminket, saját magamnak kiválasztani a tusfürdőt és sampont

2017. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!