Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te min változtatnál a munkahel...

Te min változtatnál a munkahelyeden? Mitől éreznéd jobban magad? Mi motiválna?

Figyelt kérdés
Nem csak fizetésemelésre gondolok.
2017. nov. 11. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én semmit. számomra a jelenlegi az álommunkahely. normális kollegák jófej főnökökkel.
2017. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fizetést félreteszem, akkor több lazaságot igényelnék. Legyen kicsit kötetlenebb a közeg. Jöhessek-mehessek amikor akarok, ha egyébként elkészülök időben minden feladatommal. Ne nézzen senki hülyének, ha egy labdán, vagy egy babzsák fotelban ülve van kedvem dolgozni. Vezető beosztásban vagyok, így időben viszonylag még kötetlen is lehetek, de számtalanszor megkapom, hogy a vezetésem alá tartozó csoport miért kezeli ezt ilyen lazán. Nem problémázok negyed óra késésen, ha amúgy lehet számítani az adott személyre és nem ártunk ezzel senkinek... Nem értem mi ezzel a gond. Örülnék, ha kicsit lazítanánk a határokon, megértenénk és megbecsülnénk a dolgozóinkat, illetve nem az lenne az alapvető, beégett nézet, hogy vezető csak az íróasztal mögül tud vezetni, egy babzsák fotelból nem. :)
2017. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha adnának fejlődési lehetőséget.
2017. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a teljes fizetésemre lennék bejelentve, nem csak bérminimumra, de a cég fejének - saját bevallása szerint - nem éri meg, hogy rendesen bejelentse az embereit, tehát nem fogja megtenni (a baj az, hogy ez állásinterjún nem derült ki, csak mikor már ott kezdtem dolgozni).

Több munkakörben kevés az ember, így a csapat túlterhelt, feladatok maradnak el, mert éppen más fontosabb, hosszú távon ez a cégnek sem jó.

Alapvetően nem azzal foglalkozom, amivel igazán szeretnék, de nekem ez csak egy munka, amiből a számláimat fizetem, egy fokkal jobb, mint egy gyár vagy gyorsétterem, de nem az igazi, ha kapok jobb lehetőséget, akkor továbblépek.

2017. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Első sorban kirúgnám azokat a munkatársakat, akik egész nap csak rosszindulatú pletykákat meg hazugságokat terjesztenek a többi munkatársról azok háta mögött. Pontosan lehet tudni, kikről van szó, a vezetőség is tudja, mégsem tesznek ez ellen semmit. Ha mégsem lehet kirúgni őket, akkor legalább el kéne szeperálni őket egy külön terembe, ahonnan max. a szünetek alatt szabadna nekik kijönni, így nem rontanák a levegőt a normálisak számára.
2017. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

- ha nem közfoglalkoztatott lennék, hanem felvennének rendesen

- ha legalább feleannyit fizetnének, mint amennyit a munkám ér

- ha már elvárásaik vannak, akkor legalább a minimum felszerelést biztosítsák

- megbecsülés

- fejlődési lehetőség...?


#5 Szarkavarók? Tőlünk még azt sem tudják kirakni, aki lop meg aki a hanyagságával súlyos anyagi károkat okoz :D

2017. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a beosztottjaimon: sok a lusta, értetlen, beleszarós – amolyan magyaros mentalitású melós annak ellenére, hogy gyári melósként 200-300 ezret visznek haza lényegében betanított munkáért, tehát nincsenek alul fizetve.

Az állandó vitáik és az időnként óvodás szintű viselkedésük nem hiányozna.

2017. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. Melyik gyárban keresnek a betanított munkások 200-300 között? (Remélem nem a 205ezres fizetésre írtad hogy 200-300 ezer között)
2017. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszergyár 3 műszak.
2017. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És pontosan mennyi a fizetés?
2017. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!