Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ilyen ember rajtam kívül...

Van ilyen ember rajtam kívül a korosztályomon belül?

Figyelt kérdés

Használok ékezeteket, nem vagyok plázacica, se felszínes. Nem a külső érdekel. Nem teszem szét a lábam egy pár napos kapcsolatban (és egyelőre még máskor sem). Tudok normálisan fogalmazni, használok ékezeteket. Szeretem a sötét, komor helyeket, képeket, könyveket, verseket. El szeretnék érni valamit az életben. Nem élősködöm a szüleimen és nem várom el hogy mindent megkapjak. Amint tudok elkezdek dolgozni (először nyáron, aztán hétvégenként).

15/L



#felszínesség #generáció #Mai korosztály
2017. nov. 12. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
van de nem a korosztályod |24|
2017. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén.😄 Annyi, hogy én a vidám helyeket szeretem. Én már dolgoztam két nyáron, mert laptopra gyűjtöttem. Nem kapok meg mindent a szüleimtől, és nem is baj. 15/L
2017. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most kapsz egy pár privátot:D
2017. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

" Nem teszem szét a lábam egy pár napos kapcsolatban"

Elég durva manapság hogy ez már hihetetlennek hangzik egy 15 éves lány szájából.


Vannak sok ritkaságok, csak egymásra kell találni. Én is ismerek 18 éves nőt aki teljesen normális, tud gondolkodni, és vár az igazira mielőtt bárkinek csak úgy oda adná magát. A körülötte lévő emberek meg senkik, ezért szív miattuk sokszor.

2017. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De rohadt idegesítőek a hozzád hasonló semmilyen emberek, akik ide járnak fényezni magukat. Képzeld rajtad kívül van több ezer ilyen tizenéves, én is ilyen voltam, húha! Szerintem ez a lenéző stílus meg önmagasztalás sokkal gázabb, mintha plázacica lennél...
2017. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5! nem kell lehurrogni


máshol úgyis kapja a ganéjt

itt legalább megdícsérhetsz egy normális lányt


ne legyél fukar

2017. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért kapná? szerintem ugyanannyira kibeszélik a r..bancos csajokat is mint a normálisakat.
2017. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!