Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek menne, hogy ilyen...

Nektek menne, hogy ilyen aktivitás mellett kielégítő, de inkább jónak nevezhető állapotban legyetek?

Figyelt kérdés
Szóval, sebész orvostan hallgató egyetemisták vagytok, a napotok 8-tól délután 5-ig arról szól, hogy előadásokat hallgattok, emellett szuperül is teljesítetek az egyetemen, eközben pedig éjszakánként dolgoztok összesen heti 40 órát, tehát teljes munkaidős állásotok van, és a társasági életetek is rendben van.
2017. nov. 13. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek.
2017. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Amikor én csináltam az egyetem + 40 óra munka kombót, akkor nem igazán volt szociális életem, a szórakozás és az alvás luxusnak számított.
2017. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy? Még ha hétvégén dolgozna az illető, akkor talán jutna ideje aludni, de így kb semmi.
2017. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, és ismerek egy ilyen embert, hiperaktív, diagnosztizálták és nagyon kevés alvással elvan, és ha találkozol vele, akkor így konkrétan nem érzékelsz rajta semmit, nem viselkedik másképp, tök aktív, és azon gondolkozom, hogy ez hogyan lehetséges, elképesztő. A gimit 16 évesen fejezte be, mert osztályt ugrott.
2017. nov. 13. 22:50
 5/5 Metionin ***** válasza:

Nem hiszem én is csináltam de hasonlóan az egyik előző válaszolóhoz, örültem ha néha tudtam aludni, nemhogy szociális élet. A tanulmányi teljesítményem jó volt de sokszor a gyárban tanultam a gép mellett. Ha jól emlékszem a 40 órám sem volt mindig meg, csak vizsgaidőszakban meg szünetben. 6 éven át csináltam ezt, a vége felé már éreztem hogy a szervezetem kezdi feladni, de szerencsére már végeztem az egyetemmel.

Ha diagnosztizált adhd-s, akkor is kell aludnia. Nekem az egyik legjobb barátom az, 5kor kel, fut, sportol, mozog egész nap, dolgozik, egyetem alatt is dolgozott de neki épp azért kellett a sport hogy lefáradjon és tudjon rendesen aludni. Az alváshiány hosszú távon bárkit tönkretesz, tapasztalatból mondom.

2017. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!