Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » LÉTEZIK A LELKET-SZELLEMET...

Claudia075 kérdése:

LÉTEZIK A LELKET-SZELLEMET KIELÉGÍTŐ/FEJLŐDÉSÉT ELŐREMOZDÍTÓ MUNKA/~HELY? Amennyiben igen, kérném szépen a PR-os munkatárs pontos elérhetőségét, mert küldöm az önéletrajzomat.

Figyelt kérdés

Maximálisan hiszek ebben (Balogh Béla "A tudatalatti 10 parancsolata" c. könyvéből idézve):


A SIKER

Szeretem magamat, ezért olyan munkát végzek, amiben

örömömet lelem, amiben tehetségemet és alkotóképességemet

szabadon kamatoztathatom.

Olyan emberekkel és olyan emberekért dolgozom, akiket

szeretek, és akik szeretnek engem, munkámért pedig bőséges

ellenszolgáltatás a jutalom.

Tudom, hogy mindazt, amit embertársaimfelé nyújtok,

megsokszorozva visszakapom.95

Mindig kedves emberekkel találkozom, hisz bennük saját

magamat látom.

Tehetségem és alkotóképességem birtokában olyan

dolgokat teszek, amelyek belső igényeimet kielégítik.

Mindig vannak emberek, akik az én szolgáltatásaimat

keresik.

Szükség van rám, ezért a felkínálkozó lehetőségekből

életkoromtól függetlenül kedvem szerint válogathatok.

Munkámmal és jövedelmemmel elégedett vagyok.

Örömöm telik abban, amit csinálok.

Egy vagyok a hatalommal, amely megteremtett.

A siker feltételei eleve adottak bennem.

Akaratom erejével, gazdag képzelőerőm segítségével és

kitartásommal életemet boldoggá és sikeressé teszem.

Bármire szól is a küldetésem, sikerre viszem.

Minden élményből tanulok.

Sikerről sikerre haladok.

A múltnak nincs hatalma fölöttem, mert az új befogadására

és a változásra gondolatban és tettekben kész vagyok.

Világomban minden rendben van.



#fejlődés #gyarapodás #előrelépés #ideális munkahely #ideális főnök #ideális kollégák
2014. okt. 25. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:

A HR-es kell neked, nem a PR-os. :) (Human resources vs. public relations.) Egyre több munkahelyen fontos az önmegvalósítás, ez egyfajta trenddé vált a startup forradalom óta. Ugyanakkor az ilyen munkahelyekre nem könnyű bekerülni. Könnyebb megalapítani. (Plusz változó, hogy kinek mi az önmegvalósítás.)


Ajánlom, hogy járj el meetupokra - csak jelentkezz fel a meetupra, és látni fogod, hogy mi és hol van. Olvasd el a cégek honlapját, nézd meg, mik az értékeik, stb.


A hazai mintapélda ilyesmire a prezi.com.

2014. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha mesélsz magadról és arról hogy mégis milyen irányba képzeled el, akkor mellékletként elküldheted az önéletrajzot is. Várom privátban
2014. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
TÉNYLEG, ELNÉZÉST! HR:-)
2014. okt. 25. 16:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Olyan régen kiestem a munkaerőpiacról - több okból is, hogy tapasztalat és piacképes diploma híján (csak piacképtelen:-) van), nehéz és számomra rejtélyes dolog az álláskeresés, állásTALÁLÁS. Főként, hogy már el sem tudom hinni, jó lehetek valamiben.
2014. okt. 25. 16:13
 5/10 tarnai ***** válasza:
google ilyen
2014. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Google? Utánanéztem, valóban az lehet. A kérdésem viszont arra is irányult, hogy AHOL ÉN IS dolgozni tudnék! Azért köszönöm!
2014. okt. 28. 09:38
 7/10 tarnai ***** válasza:
elég konkréten leírtad mihez értesz, hol laksz stb... nyilván özönleni fognak a "pontos PR" elérhetőségek... :D
2014. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Természetesen egy ilyen fórumon fogom közzétenni mind a telefonszámomat, mind a "melltartóméretemet" és a havi kiadásaim pontos összegét is. Azt hiszem, nem a fórumon a helye a széles nyilvánosságnak privát és mindenre kiterjedő, a munkáltató elvárásainak megfelelő információhalmaznak. Lásd második hozzászóló kommentjét. De mi az úristennek konfrontálódunk?
2014. okt. 28. 13:01
 9/10 tarnai ***** válasza:
Azért írtam én is konkrét céget. Miután Te caps lokkal közölted, hogy TE OLYAT KERESEL AHOL TE IS DOLGOZNI TUDSZ, én erre reflektáltam. Mivel voltál oly bölcs, hogy azt sem közöted hogy heggesztő vagy urulógus vagy, így elég nehéz konkrétan segíteni Neked. Ha Te ezt úristen konfrotálódunknak érzed, a Te bajod. Javaslom próbálkozoz az általam és a másik hozzászóló által írt két cégnél. Mindkettő létezik elérhető idehaza. Ha nem vág a titkos profilodba várj és úristen konfrotálódj.
2014. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2014. okt. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!