Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék lazítani és...

Hogyan tudnék lazítani és kevésbé izgulni felvételi előtt?

Figyelt kérdés
Felvételire készülök és nagyon izgulós vagyok. Remegek szinte minden megmérettetés előtt. Hogyan nyugohatnék le? És hogy lehetnék magabiztosabb?

2017. nov. 13. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jó váll-nyakmasszázs csodákra képes :D :)
2017. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pár éve még én is nagyon izgultam sokszor hasonló esetek előtt , valószínüleg nem annyira mint te most de hidd el értem mire gondolsz ( én is most készülök felvételire ) szerintem egyszerűen nyugtasd le magad mégpedig úgy hogy fejben eljutsz addig hogy az izgulás és a félelemérzet valamilyen formálya ne zavarjon vagyis kezdj el teljesen normálisan lélegezni , ne gyorsan , ne lassan hanem normálisan és őszintén gondold végig az egész felkészülésedet amit tettél a felvételiért . Hidd el mire bemész a terembe megírni vagy késöbb szóbelizni sokkal nyugodtabban fogsz rá elindulni és szinte egyáltalán nem fogsz izgulni egyébként a mai napig is mindig ezt csinálomdolgozatok és hasonlók előtt ! 14F
2017. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2017. nov. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!